גריל גז מומלץ – מה צריך ועל מה כדאי לוותר?

7 0

איך קונים גריל גז מומלץ ואיכותי? לאחר ששבעתם מגריל הפחמים, הנפנופים והלכלוך שהוא מביא איתו, החלטתם שהגיע הזמן להתקדם ולהחליף אותו באופציה פשוטה יותר לתפעול, שמשיגה את אותה המטרה בדיוק. ממש כמו שרוכשים כל מוצר או שירות אחר, גם כאן כדאי לבצע סקר שוק מקיף, להבין מהם הצרכים והדרישות שלכם מהגריל החדש ובהתאם לכל אלו לחזור הביתה עם הדגם שענה על כל הפרמטרים האלו.

גריל גז מומלץ – 2 דברים שאתם לא צריכים

זה היה החלק הקל, מכיוון שבדרך כלל מדברים על מה צריך לדעת בכדי לקנות גריל גז מומלץ או כל מוצר\שירות אחר, אבל מתי בפעם האחרונה יצא לכם ללמוד על הדברים שלעתים אנשים כן רוכשים, אך לא באמת זקוקים להם? כשמדובר בגריל הגז, יש שני אלמנטים כאלה:

  • כירה צידית – מי לא מכיר את זה שתוך כדי שהעל-האש שלנו בהתהוות, פתאום צץ חשק לקפה או לכל מיני תוספות כגון פתיתים, צ'יפס וכו'. לשם כל אלו קיימת הכירה הצידית המאפשרת לתפוס כמה ציפורים במכה אחת. אבל בואו נחשוב על כך רגע באופן מעמיק – הגריל שקניתם כנראה נמצא אצלכם בחצר, מה שאומר שבמרחק 2 צעדים בלבד יחכו לכם הכיריים החדשים שכנראה קניתם ממש לא מזמן. אתם באמת זקוקים לכירה נוספת? תנו לשאר בני הבית הזדמנות להשתתף בהכנות ולהיות אחראיים על כל נושא התוספות בתוך הבית, החליפו תפקידים ביניכם ותהנו מהתהליך!
  • BTU גבוה – זוהי יחידת ספק החום של הגריל, כלומר מהי זרימת החום הקבועה המתקיימת על גבי משטח הגריל. עכשיו, אין ספק שמדובר באלמנט חשוב – אם אתם שפים מקצועיים, או טבחים חובבים שהמנגל הפך לתחום העניין המרכזי שלהם, ייתכן שה-BTU יהיה אלמנט שדווקא כן יהיה קריטי עבורכם. אם אתם בסך הכל אנשים שמעוניינים ליהנות מארוחת צהריים טעימה בחצר, גריל גז מומלץ ללא BTU בהחלט יעשה את העבודה.

דיסקליימר קטן מאיתנו אליכם – חשוב להבין שאלו שני אלמנטים שיכולים לשפר מאוד את חוויית הבישול, אבל העניין הוא שלא כולם זקוקים להם. כפי שציינו בתחילת המאמר, כדאי לחשוב היטב על מה בדיוק אתם צריכים מהמנגל החדש שלכם ולבצע את הרכישה בהתאם לכך. אל תתפשרו על הנוחות שלכם!

חוויה קולינרית מחוץ לבית

כל הכיף בעל האש, הוא שבסך הכל מדובר בחוויה קולינרית מחוץ לבית. זה ממש לא אומר שהתנאים חייבים להיות פחות טובים, להפך! כיום אפשר לשלב גריל גז מומלץ כחלק מתכנית בנייה של מטבחי חוץ מאובזרים. אם מתחשק לכם לחסוך לעצמכם את הריצות אל תוך הבית בזמן שאתם צולים את הבשרים המעולים שרכשתם ותיבלתם עם המון אהבה, מטבח חיצוני, מאובזר ומעוצב שישתלב עם עיצוב הגינה והמרפסת שלכם, הוא הפתרון!

Related Post

ערוכים לפורים

Posted by - 20 בפברואר 2018 0
עשרים מוקדים של קריאת המגילה ברחבי העיר בחסות בתי חב"ד בעיר.  תחת הכותרת: 'מגילה ללא הפסקה', מציעים בתי חב"ד הפרוסים ברחבי…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות