גירושין בהסכמה עם ילדים – האם זה בכלל אפשרי?

2 0

לא מעט זוגות של הורים מוצאים את עצמם בשלב כזה או אחר על מדרגות הרבנות, והסיבות למצב הזה יכולות להיות סיבות רבות ומגוונות. אך בפועל אתם צריכים לקחת בחשבון כי לא חייב להתחיל הליך גירושין עם דם רע, בוודאי כאשר הילדים מעורבים גם הם בתוך הליך הגירושין עצמו.

גירושין בהסכמה עם ילדים זה הפתרון הטוב ביותר, וזוהי חייבת להיות השאיפה שלכם – רק כך תוכלו להגיע למצב שבו התהליך כולו יעבור בשלום. אז האם גירושין עם ילדים יכולים להתבצע בהסכמה? אנו כאן על מנת לסייע לכם שזה אולי יקרה.

תשימו את טובת הילדים בראש סדר העדיפויות

אתם צריכים לקחת בחשבון כי תהליך הגירושין הוא לא פשוט לאף אחד, אך הנפגעים העיקריים מהתהליך כולו הם כמובן הילדים. הם אלה שימצאו את עצמם בין הפטיש לסדן, ולכן אתם צריכים לעשות כל מאמץ על מנת לסייע להם לצלוח את התהליך בצורה הטובה ביותר. ברגע שהילדים ירגישו טוב במהלך הליך גירושין, גם אתם ההורים תוכלו להרגיש הרבה יותר משוחררים – ותדעו שאתם עושים את ההחלטות הכי נכונות בכל מה שקשור לילדים.

אל תיתנו לילדים לקחת צד במעלה הדרך

הילדים לא צריכים לקחת את הצד של אף אחד מההורים, הם פשוט צריכים להיות מאחורי הקלעים ולתמוך בכל אחד מההורים. כך שביום שאחרי הגירושין הילדים יישארו בקשר גם עם האבא וגם עם האמא, זה מאוד חשוב להתפתחות שלהם – אפילו כאשר ההורים גרושים. גירושין בהסכמה עם ילדים יאפשרו להם שלא לשמור טינה לאף אחד מהצדדים, והם כמעט ולא ירגישו את השינוי – חוץ מהמצב שבו כל אחד מההורים גר בבית אחר.

תיתנו לילדים תשומת לב בתקופה הזאת

כמו שאמרנו מדובר על תקופה לא פשוטה עבור הילדים, רוב הילדים ימצאו את עצמם בסיטואציה כמעט בלתי אפשרית. לכן אתם בתור הורים מוכרחים לתת לילדים את מלוא תשומת הלב, כך שהם לא ירגישו שהם הולכים לאיבוד בתקופה שבה חוסר הוודאות משתלטת על חייהם. אתם צריכים לעזור להם לצלוח את התקופה הזאת, כך שהם לא ישתנו או לא ירגישו שהם מאבדים את כל מה שבאמת חשוב להם בחיים.

גירושין בהסכמה זה מוסכם

רוצים להתגרש בצורה מוצלחת? כל מה שאתם צריכים לעשות זה להיכנס לאתר של חברת מוסכם: https://muskam.co.il/.

החברה תעמיד לרשותכם את המגשרים המנוסים ביותר, הם אלה שיוכלו ללוות אתכם לכל אורך הדרך, כך שבסוף הליך הגירושין כולו יסתיים בצורה הכי מוצלחת שרק אפשר. זה הרבה יותר חשוב כאשר הילדים מעורבים בתהליך, והם בסוף צריכים לבקר גם את האבא וגם את האמא. אתם לא יכולים להפריד כוחות לעולם, אז לפחות תשלבו ידיים בתהליך הזה למען עתיד טוב יותר לכולם.

Related Post

הונאה, דואט אירוטי לוהט וחדש

Posted by - נובמבר 29, 2020 0
הסופרת טי.קיי. לי, הידועה גם בשם טרייסי לי קאלם, ספרים רבים שלה זכו להיכנס לרשימות רבי המכר של עיתון   USA Today משיקה…

עוצמה נשית

Posted by - מרץ 14, 2023 0
חגיגות חודש האישה הבינלאומי בעיר בשיאן.נשות העמותה לחינוך בלתי פורמלי נפגשו בספרייה המרכזית בנתניה לחגוגבערב משעשע ומעצים עם הסופרת והעיתונאית…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות