גאוות יחידה

12 0

משרד החינוך בשיתוף עם מנהל החינוך העירוני, העניקו לראשונה 15 תעודות הוקרה לעובדי הוראה שהתבלטו בעבודתם בשנה האחרונה. בטקס שהתקיים במרכז הפיס אלדד, לקחו חלק אנשי ונשות חינוך רבים וכן בני משפחותיהם של הזוכים.

הקריטריונים שעל פיהם נבחרו הזוכים הינם בין היתר: קידום הישגים, הכלה, יצירתיות, טיפוח ופיתוח כלים, הערכה ומדידה, טיפוח אקלים מיטבי ועוד.

ואלה שמות הזוכים ומידע קצר על פעילותם:

רימר הלנה

מורה

הלנה רכזת תחום האנגלית, מורה לאנגלית  ומחנכת . בכל שנות עבודתה בביה"ס, חולשת על השכבות הבוגרות. הובילה את הישגי התלמידים להישגים גבוהים.  הלנה יוצרת קשרים מיוחדים עם כלל תלמידים, אהובה על כלל התלמידים ומגיעה לכל ילד בצורה מיוחדת.

מגוונת שיטות הוראה ולמידה, מאתגרת, מחדשת ובעיקר מעצימה.

אוסנת בן זקן

גננת

אוסנת מאפשרת סביבות למידה מגוונות המקדמות בקרב הילדים ביטוי אישי תוך מתן אפשרויות בחירה. כאשת חינוך שמה כנר לרגליה את חשיבות האינטראקציה בין כל השותפים קרי: ילדים, צוות, הורים.

עובדת בגן הטרוגני המשלב בתוכו ילדים עם סל אישי ומוסדי, עובדת במסירות ולומדת להכיר כל ילד וילדה על מנת לתת לכל אחד את המענה האישי לו הוא זקוק ע"י בניית תוכנית אישית מותאמת.

חנה לנדאי

גננת

חנה גננת ותיקה בעלת מוטיבציה. מגדלת, עובדת בחן ובחסד מתוך ראיה שכל ילד יכול

לגדול למציאות משתנה בחוסן, בחוכמה, ביצירתיות ובמינוף יכולותיו וכישוריו.

חנה משתפת את ההורים בלמידה כשותפים פעילים, יש קשר תמידי בין הבית לגן ולהיפך.

אשש מור

מורת תקשורת

משמשת כמחנכת כיתת תקשורת זו השנה העשירית ורכזת הכלה והשתלבות מספר שנים. מלאה בתכונות של יושר, חוכמה, שנינות והומור. אדם שפועל תוך חשיבה, שיתוף, פתיחות והכלה.

אדם אמין, בעלת יכולת הקשבה נדירה והכלה אינסופית לכל בעיה, בעלת יוזמה ומוטיבציה.

דניס גל

מורה

דניס הינה מורה לחינוך גופני בנוסף הינה רכזת הכלה.

דניס בעל לב ענק המכיל את כל תלמיד בית החינוך במיוחד עם ילדי הקצה.

הקימה את נבחרת הערכים, בה משתתפים תלמידי קצה.

דניס מתייחסת לכל תלמידי בית החינוך בכבוד רב ונותנת מענה לכל דורש.

מובילה תחום בריאות ואת הקייטנה בזמן חופשת הקיץ.

מיכאל אילוז

מורה

מיכאל עם מחויבות גבוהה, בעל מוסר עבודה גבוה, מציב יעדים מקצועיים באופן תמידי ועומל להשיגם. מיכאל מאוד עקבי, שיטתי, מהווה דמות לסיוע בתחום האקלים בביה"ס. משמש כמגדלור לעשייה, איש להיוועצות ולקידום תהליכים. מחויב, מסור ורציני.

פרלה תייר

מורה

המחנכת פרלה תייר עובדת 33 שנה במערכת החינוך, מהווה מורה לדוגמה בחינוך דורות של בנים ובנות לערכי תורת ישראל ומקצועות הליבה מתוך שליחות , מסירות ואהבה לתלמידיה, המעניקה ללומדים ארגז ערכים ,ידע ומיומנויות לשגשוג בחברה וכהכנה לחיים.

תורמת לאקלים מיטבי בחדר המורים ובבית הספר – מוערכת ואהובה בקרב תלמידים מורים והורים ומהווה מופת.

שרון פנקס

מורה

שרון מורה לאמנות בקמפוס יצחק נבון לאמנויות מאז הקמתו וחברת צוות ניהול. שותפה ומובילה להטמעת שפה ייחודית וחזון שהביאו את הקמפוס להצלחה. התנהלותה הפדגוגית בכתיבת תוכניות לימודים באמנות הפלסטית והשפעתן על תחומי הדעת הנלמדים – ביססו את הלמידה הבין-תחומית בקמפוס.

שרון, כאמנית בתחומה ואשת חינוך, מקדמת תפיסות ייחודיות בשילוב בינתחומי והתווית חיבורים וממשקים בין עולמות פדגוגים ותחומי דעת.

שרית  דוידי

מורה

שרית, אישיות בעלת ערכיות גבוהה וייחודיות המעוררת השראה. ערכי המקצוע, המסירות ודאגה לעתיד תלמידיה מנחים אותה בכל עשייתה החינוכית. תחושת השליחות המפעמת בה בולטת ביוזמות הקטנות והגדולות אותן היא מביאה ועוד היא מביאה עימה רוח מדבקת של למידה, חקירה, סקרנות, הקשבה והכלה.

רבקה מונטינג

מורה

רבקה אשת חינוך חמה מאוד, בעלת מאור פנים, חיוך מתמיד ואופטימיות. בעלת אוזן קשבת לכל המורים, התלמידים וההורים, מקצועית ביותר. ניסיון רב שנים במערכת, בעלת נתינה אין סופית!!

מתנהלת ברוגע,  במסירות , משפיעה ומהווה דוגמה.

קטיה מור

רכזת חינוך חברתי

קטיה מורה ותיקה המוערכת מאוד ע"י צוות מורי ביה"ס, תלמידים והורים. היא רבת פעלים, תמיד נמצאת בשטח. היא בעלת תפקידים רבים – מחנכת, רכזת שכבה, רכזת חברתית, רכזת טיולים, חברת הנהלה ועוד. בכל תפקיד "מגדילה ראש" ועושה מעל ומעבר לנדרש. היא דואגת לרווחת התלמידים לפעילויות חברתיות מגוונות, ערכיות ומהנות. קטיה פעילה מאוד גם ברמה העירונית: תמיד מתנדבת לכל פעילות שמוצעת לה, היא אשת חינוך המשמשת השראה ומהווה מופת ודוגמא לחינוך חברתי–ערכי.

נטלי  ג'אן

רכזת חברתית

חרוצה, מקצועית, רצינית, מחויבת ומסורה לבית הספר. נטלי שותפה פעילה בהובלת תהליכי חדשנות בבית הספר כמורה למדעים ומובילת מגמת קיימות ורכזת חברתית. בעלת יכולת פדגוגית המשלבת תקשוב. נוסף על כך היא מובילה את מועצת התלמידים של בית הספר, מקדמת עשייה חברתית ויזמות קהילתית, תוך שיתוף פעולה מרבי ומיטבי עם גורמים בתוך בית הספר ומחוצה לו.

איריס  דיוואלד

יועצת

פורצת דרך בתחומים רבים, המובילה תפישה מערכתית של חדשנות, לצד ערכים. רותמת את כל צוות המורים לעשייה ולשיח משמעותי וערכי, מכילה בבית ספרה אוכלוסיות מגוונות. מובילה את צוות הייעוץ השש שנתי וכן תורמת תרומה מלאה גם לקהילת היועצות בעיר.

יעל בן ארי

מנהלת חנ"מ

יעל מנהלת את בית ספר "הבית של תמר " בנתניה, באנושיות ובמסירות אין קץ.

יעל הינה מנהיגה ויזמית המובילה את הצוות החינוכי ואת קהילת ביה"ס כולה, תלמידים והוריהם לעשייה חינוכית-פדגוגית-חדשנית, במקצועיות, בנחישות וברגישות, אל מול המורכבות והשונות של הקהילה.

אורלי ביטון

מנהלת חטיבה העליונה

הינה שילוב ייחודי של מקצועיות ואנושיות. משמשת כתובת יציבה, קשובה

ואיתנה עבור צוות המורים, כך גם עבור תלמידות כיתת החינוך שלה הזוכות לקשר מיטבי.

Related Post

סטיילינג בסימן מסיכה

Posted by - 12 במרץ 2019 0
  רגע לפני פורים טיפ קטן בסטיילינג, שיאפשר לכן גם ליהנות מהחג וגם להפתיע בהופעה שיקית ומוגזמת ברוח החג איזה…
כלי נגישות