גאווה להתנדב בנתניה

8 0

נתניה, זוכת אות קהילה מתנדבת לשנת 2019, חגגה את יום המתנדב עם שיא חדש: בעיר מתנדבים מעל 35,000 תושבים

מאת יאיר אברהם

נתניה, העיר השמינית בגודלה בישראל, זוכת אות קהילה מתנדבת לשנת 2019, ציינה בשבוע האחרון את יום המתנדב עם מספר המתנדבים העומד על כ-35 אלף בעמותות, מוסדות ופעילויות שונות ברחבי העיר.

תשומת לב מיוחדת ניתנת בעיר נתניה להוקרת המתנדבים: חלוקת "מגן ראש העיר" למתנדבים מצטיינים, טיולים, ימי עיון מקצועיים והשתלמויות להעשרה, שי לחג, מופעי תרבות ואירועי הוקרה נוספים למתנדבים.

לעיתון השבוע בנתניה נמסר, כי עיריית נתניה מעמידה את נושא ההתנדבות כערך עליון בכל תחומי הפעילות והחיים בעיר. נתניה חרטה על דגלה את קידום תחום ההתנדבות ופיתוח ההון האנושי בעיר. שיתופם של התושבים המגיעים מכל שכבות החברה, הגילאים, הותק, המגדר, העולים, מגוון המקצועות ועוד.

תחומי ההתנדבות לכלל הנושאים בהם מטפלת העירייה ובהם הנושאים המגדריים, קליטה ועלייה, הטיפול בניצולי שואה ומיצוי זכויותיהם, הביטחון, הבריאות שימור התרבות והמסורת של העדות השונות ועוד.

בין הפרויקטים ההתנדבותיים המוצלחים הקיימים במחלקה להתנדבות בניהולה של אתי יוזף – תחת מינהל הרווחה והשירותים החברתיים, ניתן למצוא את פרויקט "סבא בגן", "התנדבות למען צה"ל, פרויקט "מדור לדור", התנדבות למען אוכלוסייה עם צרכים מיוחדים, שי"ל, התנדבות בשעת חירום ופרויקטים נוספים.

צילום עיריית נתניה

Related Post

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות