גאווה בנתניה

7 0

חודש יוני הסתיים בסיכום אירועי חודש הגאווה. אגף הנוער והצעירים שיתף פעולה יחד עם "גאווה נתניה" בסדרה של אירועים. אז מה היה לנו?  

  • ההצגה לונלי פלאנט ואחריה שיחה עם השחקנים
  • הסרט "מי יאהב אותי עכשיו",
  • סדנת משחק
  • פיקניק למשפחות הגאות בעיר שנערך ביום שישי האחרון בספורטק
עם השרה לשוויון חברתי, מירב כהן וח"כ איתן גינזבורג

שירי חגואל סיידון, סגנית ומ"מ ראה"ע הממונה על הנוער והצעירים מסרה ל"השבוע בנתניה":  "מכל האירועים תפס אותי דווקא הפיקניק בספורטק. זה היה אירוע מכונן מבחינתי. כממונה על הנוער והצעירים ההרגשה שלי היתה שמדובר באירוע חשוב. התכנסנו במקום ציבורי באזור של קהילה מעורבת. בזמן הפיקניק היו כאלה שבאו לשחק כדורגל ומשפחות שבאו להנות מהמתקנים וגם פיקניק לקהילת הלהט"ב היקרה וכל זה התקיים בו זמנית ובאותו מקום והיה מקום לכולם. זה הראה לי שאפשר גם אחרת, אנחנו עיר שמסוגלת ויכולה לקבל ולהכיל את כולם ומבחינתי חשוב לי מאוד שכל אחת ואחד ירגישו שנתניה היא בית טוב בשבילם ובשביל המשפחה שלהם". אני מודה למאריתו קבדה, מנהלת אגף הנוער והצעירים ועל הצוות המסור על כל האירועים שנערכו.

האירועים הללו מצטרפים למפגש אצל השרה לשוויון חברתי, מירב כהן. לדברי שירי חגואל סיידון, המשרד לשוויון חברתי לקח על עצמו להיות בית לקהילת הלהט"ב בישראל. לאחרונה יצא המשרד בקול קורא בנושא קידום המעורבות וצריכת שירותים עירוניים של הקהילה וגם נתניה באמצעות האגף לנוער וצעירים ניגשה.

Related Post

נתניה מכינה את הדרכונים

Posted by - 21 ביוני 2021 0
אחרי שנה בסימן קורונה, טיסה לחו"ל נראתה כמו חלום רחוק, החלום הופך למציאות. לאחר הסרת מרבית המגבלות וחזרה לשגרה, גם…

דרישת שלום מהכוכבים

Posted by - 26 באפריל 2022 0
הפלנתניה- מרכז מדע, חלל ותרבות ממשיך להנגיש את עולם החלל לכולם. המבקרים הרבים בחופשת החג ולאחריה נהנו מיצירת התפרצות של…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות