ב20.8 זה קורה! ענקית הספורט דקטלון פותחת סניף בנתניה

6 0

הסניף יציע מסע ספורט ייחודי החושף ענפי ספורט רבים

ענקית הספורט דקטלון, מרחיבה את פעילותה בארץ ופותחת סניף רביעי בנתניה. החנות החדשה של רשת הספורט הגדולה באירופה, נבנתה תחת קונספט קניות חדשני של חוויית לקוח – מסע מעגלי שמשלב התנסות, רכישה וחשיפה לענפי ספורט רבים ותשתרע על פני שטח של כ-3,200 מ"ר.

עיצוב הספירלה של החנות החדשה נועד להוביל את הלקוחות בין המחלקות השונות של מגוון ענפי הספורט, תצוגות שואו רום שיחשפו את עולמות הכושר ואזורים המיועדים להתנסות בציוד, אימון ומשחק. הקונספט החדשני של הסניף החדש עתיד למשוך אליו לקוחות רבים שיוכלו לשהות במקום לזמן ממושך ולזכות בחוויית קנייה הכוללת בילוי ספורטיבי לכל המשפחה.

החנות החדשה, שתיפתח ב-20 באוגוסט, אף תציע ללקוחותיה חוויה היברידית הכוללת אפשרות להזמין מוצרים נוספים מתוך מגוון ייחודי מאתר האון ליין של דקטלון. הרכישה המשולבת צפוייה לספק את היתרון של קבלת ייעוץ מקצועי של צוות העובדים המתמחים בספורט, יחד עם מגוון מקוון ענק של מוצרים ומשלוח עד הבית.

בחנות החדשה ימוקומו בין היתר אזורי התנסות בציוד ואביזרים מענפי ספורט שונים, שיהיו חופשיים עבור כל לקוח. בין ענפי הספורט להתנסות ניתן יהיה למצוא: כדורגל, כדורסל, פינג פונג, טיפוס, פיתוח גוף, סקייטבורד ורולרבליידס.

במסגרת חווית המסע הייחודית אף יוכלו לעבור בין מתחמי שואו רום ותצוגות של ציוד קמפינג, אוהלים, גלשנים, קיאקים ועוד.

על פי דקטלון, עיקר המיקוד בחנות החדשה הינו סביב חוויית לקוח אולטימטיבית המותאמת אישית לכל מי שרוצה לעשות, לראות, לחוש ולשמוע ספורט.       

פתיחת הסניף החדש, שצפוי לפעול גם במוצאי שבת, תוביל ליצירת משרות חדשות לעובדים מכל אזור השרון. דקטלון, המקפידה על העסקת עובדים עם תשוקה וחיבור לספורט, הודיעה כי היא מגייסת עובדים לחנות החדשה, למגוון משרות מאתגרות במחלקות השונות. למעוניינים, ניתן לפנות בלינק הבא:

Related Post

מנצסטר סיטי נגד ריאל מדריד

Posted by - 23 במאי 2023 0
אז השבוע כל חובבי הכדורגלראו איך מנצסטר סיטי ׳מפרקת׳ את ריאל מדריד.שליחנו, מתן נגרין היה שם לסקר לנו נגרין: ״זה…

הבית של הטיפוס הישראלי

Posted by - 28 בדצמבר 2022 0
קיר טיפוס לאומי ראשון החל להבנות במכון וינגייט ב-2.5 מ' ש' המתקן יוקם לצד שורת מתקנים נוספים המשודרגים בימים אלה…

ליגת בתי הכנסת יצאה לדרך

Posted by - 20 בנובמבר 2019 0
המסורת נמשכת: ליגת בתי הכנסת לכדורסל נפתחה רשמית וכבר רשמה הפתעות ומהפכים כתב: אפי ישראל במוצאי שבת האחרונה נפתחה ליגת…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות