בשם התרומה לקהילה

9 0

לוריאל ישראל משלשת את שעות ההתנדבות המשולמות לעובדיה ויוזמת תכנית חברתית התנדבותית ארצית חדשה; בנתניה תסייע לוריאל בשבעה מיזמים

מאת ברק גולן

לוריאל ישראל מרחיבה את השפעתה החברתית, ויוזמת תוכנית חברתית התנדבותית ארצית חדשה עבור עובדיה בכל אתרי החברה, במגדל העמק, קיסריה ובנתניה. בשלב ראשון, תפעל התכנית בנתניה, העיר בה שוכן מטה החברה. במסגרת הפרויקט החדש, תחת הכותרת "מתנדבים ומשפיעים" יזמה לוריאל, בשיתוף עם עיריית נתניה, שותפות עם 7 ארגונים חברתיים הפועלים בעיר בתחומי פעילות מגוונים, תוך דגש על העצמת נשים, האג'נדה החברתית המרכזית של לוריאל בעולם.

בכדי לאפשר לעובדי החברה לקחת חלק בפעילות, וכן על מנת למקסם את התרומה החברתית שלהם, הגדילה לוריאל ישראל את מכסת שעות ההתנדבות המשולמות לעובדיה מידי שנה פי שלוש וכעת עומדת מכסה זו על 3 ימי עבודה מלאים, אותם ניתן לפצל לאורך השנה.

לרגל השקת השלב הראשון של תכנית ההתנדבות בנתניה, נערך טקס בלשכתה של מרים פיירברג-איכר, ראשת העיר נתניה, בנוכחות מנכ"ל לוריאל ישראל – אלי שגיב, סגנית ראש העיר, שירי חגואל-סיידון וסמנכ"לית התקשורת והקיימות בלוריאל ישראל, דניאלה פרוסקי-שיאון.

אלי שגיב, מנכ"ל לוריאל ישראל אמר: "… אנו גאים באפשרות להגדיל פי שלוש את שעות ההתנדבות המשולמות לכל עובדינו בכל שנה, וזאת במטרה לעודדם לקחת חלק פעיל בקהילה סביבנו ולייצר השפעה חיובית משמעותית, תוך העברת מסר ברור שהדבר חשוב ללוריאל ואנו מעמידים לרשותם את כל הכלים להצלחת השותפויות החברתיות".

הארגונים עמם נוצרה שותפות: סודקות את תקרת הזכוכית (מבית כל ישראל חברים) להעצמת נערות ועידודן ללימודים אקדמיים, בית חם לנערות להעצמת נערות עולות מצרפת, מרכז עבודה שיקומי (מע"ש) לאנשים עם מוגבלויות, מרכז אתגר – מרכז יום תעסוקתי לאנשים עם מוגבלויות, קופת צדקה מרכזית – סיוע לנזקקים במזון וביגוד, האגף לחינוך סביבתי בעיריית נתניה – פעילויות סביבתיות בשכונת דורה, ומועדונית לילדי רווחה בעיר.

התכנית החברתית החדשה תיושם גם באתרי החברה במגדל העמק ובקיסריה, והיא מצטרפת לשורה ארוכה של עשייה חברתית שלוריאל ישראל מובילה ויוזמת, בין היתר, פרויקט הדגל – מרכזי הטיפוח והיופי של לוריאל, המוקמים במרכזים המטפלים בנשים במצבי חולי או מצוקה: במרכז הסרטן בתל השומר ובעמותת אוהל שרה בבני ברק ומרכז שלישי נמצא בשלבי הקמה. לזאת, מצטרפים פרויקטים נוספים כגון הענקת מלגות לימודים לסטודנטיות בתחומי המדע והטכנולוגיה במכללת נתניה ועוד.

ראש העיר נתניה, מרים פיירברג-איכר אמרה, כי "חברת לוריאל ישראל ואנשיה עוסקים בהענקת יופי חיצוני גם לנשים וגם לגברים, אך מה שמרגש אותי הוא שהם עוסקים גם ביופי פנימי ומוכנים ולהתייצב ולסייע בעיקר לחוליה החלשה בחברה, ועל כך אני מודה להם מאוד".

צילום אסף לב

Related Post

מסדרים את החדר מחדש

Posted by - 22 באוגוסט 2019 0
רגע לפני החזרה ללימודים, זה הזמן לנצל את ימי החופש האחרונים, לעצב ולסדר מחדש את חדר הילדים; בכל זאת, אין…

תמיכה במג"ב

Posted by - 5 בדצמבר 2021 0
דגלי מג"ב הוצבו הבוקר (ראשון) בגשרי העיר נתניה והערב יואר האצטדיון העירוני בירוק. זאת, בהנחיית ראש העיר, מרים פיירברג-איכר, וכאות…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות