בשיא הסופה הקרה: 'חורף חם' למאות משפחות בנתניה

0 0

 

 

בואה של סופת הקור בשבוע שעבר, עוד בטרם החלה מערכת הגשמים הנוכחית, הביא את פעילי 'מרכז החסד נתניה', המופעל על-ידי 'מטה משיח' בעיר, לפרויקט מתוגבר של "חורף חם" הכולל חלוקת וסלי מזון גדושים, יחד עם מוצרי חימום: שמיכות וכריות לחורף.

העמותה חילקה מאות תלושי קניה, סלי מזון, שמיכות, מפזרי חום ומטריות. כל זאת במסגרת פרויקט "חורף חם" אותם יוזמים אנשי העמותה כמידי שנה בחודשי החורף.

המבצע מתקיים לזכרם של אנשי החסד הרב אברהם דואני זצ"ל, שהיה ממקימי הארגון והיה ידוע בפעילותו הרבה למען הנזקקים, ואחיו הרב יהודה יצחק דואני זצ"ל – איש החסד שנפטר בשנה האחרונה.

24b

"הרב אברהם דואני זצ"ל, ואחיו הרב יהודה יצחק זצ"ל, היו מאנשי החסד הבולטים בעיר. בחודשי החורף ראית אותם רצים ממשפחה למשפחה. כל משפחה שביתם היה מט ליפול בגלל נזקי החורף, הייתה זוכה מהם לסיוע נדיב. אין מתאים מלהקדיש את המבצע המבורך לעילוי נשמתם", מסר יקיר חלפון, אחיינם הצעיר, אשר רתם את חבריו, להצלחתו של הפרויקט.

מנהל הארגון, אלעזר פרץ, מסר לעיתון השבוע בנתניה, כי "פעילות החסד המתקיימת בעיר נתניה, נובעת קודם כל מקבוצת צעירים אכפתיים, מתנדבי הארגון נרתמים בכל מאודם במשך כל ימות השנה עבור החלשים והזקוקים. אנו מצווים בהוראתו של הרבי מליובאוויטש שהודיע, כי החסד והמעשים הטובים, מביאים אותנו בצעד נוסף לגאולה השלמה והתגלות המשיח".

צילום יניב יצחק

Related Post

בין השמורות

Posted by - אפריל 30, 2019 0
  לראשונה בארץ תקים עיריית נתניה מסדרון אקולוגי תת קרקעי בין אתרי הטבע העירוניים, מספר מטרים מתחת לאדמה, במטרה לאפשר…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות