בשורה טובה לנוסעי הרכבת בנתניה ובבית יהושע

7 0

השבוע החלה התחבורה הציבורית מתחנות הרכבת בנתניה ובית יהושע עד לשעה 23:00 בלילה

עד היום פעלו קווי האוטובוסים לתחנות אלה עד לשעה 20:00 בערב בלבד. בעקבות סקר של משרד התחבורה, הוחלט להאריך את שעות הפעילות של הקווים בתחנות אלה עד לשעה 23:00 בלילה.

שדרוג משמעותי של התחבורה הציבורית בתחנות הרכבת של נתניה ובית יהושע. שעות הפעילות של קווי האוטובוס הפועלים מתחנות הרכבת בנתניה ובית יהושע יורחבו עד לשעה 23:00 בלילה, במקום 20:00 כיום.

 

במסגרת השדרוג, יוארכו שעות הפעילות של קווים 14,16,20 ו-25 לתחנת הרכבת נתניה וקו 32 לתחנת הרכבת ספיר, עד לשעה 23:00 בלילה. כמו כן, יוארכו שעות הפעילות של האוטובוסים מתחנת הרכבת בית יהושע: קו 30 יפעל עד לשעה 22:00 בלילה וקו 31 יפעל עד לשעה 23:00 בלילה.

 

השר כץ ציין כי הארכת שעות הפעילות של האוטובוסים והתאמתם ללוחות הזמנים של הרכבת, ייתן מענה הולם לתושבי נתניה והסביבה, המשתמשים מדי יום ברכבת בדרכם לעבודה, ויאפשר להם להגיע לביתם באמצעות האוטובוס, גם בשעות הערב המאוחרות.

 

הרשות הארצית לתחבורה ציבורית במשרד התחבורה פעלה מול עיריית נתניה וחברת "אגד תעבורה", המפעילה את קווי האוטובוס בעיר, במטרה להתאים את התחבורה הציבורית בעיר לצרכי התושבים בנתניה ובאזור, ולהפוך אותה לאלטרנטיבה עדיפה על פני הרכב הפרטי.

 

Related Post

מיסוי נדל"ן בפורטוגל – הקדמה

Posted by - 10 במרץ 2021 0
פורטוגל היא רפובליקה דמוקרטית הממוקמת על חצי האי האיברי בדרום מערב אירופה, שגובלת באוקיאנוס האטלנטי במערב ובדרום וספרד במזרח ובצפון.…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות