בשביל מה צריך לדעת מהו מחיר זהב היום?

1 0

רוצים למכור את הזהב שלכם? כאן נסביר בשביל מה צריך לדעת מהו מחיר זהב היום וכיצד אתם יכולים לחשב את מחיר הזהב שלכם בעצמכם!

הסיבות הנפוצות

ישנן שתי סיבות נפוצות, שגורמות לאנשים להתעניין במחיר הזהב העדכני. האחת היא לפני השקעה במניית הזהב בבורסה או לבדיקת התשואה של השקעה זו. השנייה היא כאשר אדם רוצה למכור את הזהב שברשותו ורוצה לדעת מהו הסכום הפוטנציאלי שיכולה להניב המכירה. במאמר זה נתמקד בסיבה השנייה.

קצת על מכירת זהב

בהמשך נסביר על תהליך המכירה, אבל לפני כן חשוב להבין מה ניתן למכור ולמה כדאי לעשות את זה. אז ראשית, ניתן למכור כל פריט שהוא מזהב, גם אם מדובר על תכשיט שמכיל מתכות נוספות ואפילו אבני חן. רק התמחור יהיה שונה. מבחינת סיבה למכור זהב, הרי שזו הדרך היחידה, פחות או יותר, ליהנות מהכסף שהוא שווה ובאותה ההזדמנות, גם לאפשר למי שממש משתמש בזהב – לעשות בו שימוש של ממש!

אופן התמחור

כאמור, אחת הסיבות הנפוצות לבדיקת מחיר זהב היום היא מכירה שלו ולכן חשוב לעסוק באופן החישוב לקראת המכירה. אם כן, השווי של הזהב למכירה נקבע לפי הטוהר שלו, המשקל שלו והערך העדכני שלו בבורסה. היות שהטוהר והמשקל לא משתנים, הם נשארים ערכים קבועים ולעומת זאת, הערך בבורסה עלול להשתנות בכל יום מסחר מחדש ולכן חשוב להתעדכן בעליות והירידות בערך הזהב לפני המכירה.

איך מתעדכנים?

אמנם המניות העיקריות מקבלות מקום של כבוד בכל מהדורת חדשות מרכזית, אבל לא כולנו צופים במהדורות החדשות, או לא נשארים לצפות עד הסוף. הבשורה הטובה היא, שישנן אפשרויות נוספות לבדיקת מחיר זהב היום בכל זמן ומכל מקום. הכוונה היא כמובן, לרשת האינטרנט. ראשית, ניתן למצוא באתרי אקטואליה את הערך העדכני. פתרון זה מתאים בעיקר למשקיעים במניית הזהב. כמו כן, קיים גם פתרון נוסף, עליו נרחיב מיד.

הפתרון הנוסף

אפשרות נוספת לבדיקת מחיר זהב היום והוא מתאים בעיקר למי שמתעניין במכירת הזהב שברשותו. הכוונה היא למחשבוני זהב אונליין, בהם ניתן להזין את הטוהר והמשקל של הזהב ואז החישוב נעשה באופן אוטומטי בהתאם למחיר הזהב העדכני לאותו יום מסחר. כך נחסך מכם הצורך לבדוק את  מחיר הזהב העדכני ולבצע את החישוב באופן ידני.

חשוב לציין, שבמידה ואתם משתמשים במחשבון אונליין, כדאי לבצע את החישוב באותו יום מסחר כמו זה של יום המכירה ובנוסף, יש לקחת בחשבון את ההבדלים בין חפצים שונים מבחינת הטוהר שלהם ולכן יש לבצע הפרדה ביניהם בעת השקילה. זאת, כדי להגיע לתשובות נכונות ורלוונטיות לגבי הזהב שלכם והשווי שלו וכדי למנוע עוגמת נפש בשל ציפייה לסכום מסוים וקבלת הצעת מחיר נמוכה משמעותית עקב חישוב לא נכון.

אצלנו במרכז ליהלומים בבורסה ברמת גן אנו נותנים שירות של קניית זהב, יהלומים וכלי כסף.

כמו כן אנו מבצעים גם שירות של משכון זהב, יהלומים וכלי כסף כהלוואה.

 ניתן ליצור קשר ב 077-441-7808 או באתרנו https://Diamond-Center.co.il

Related Post

"כל מסילת רכבת כאן היא התשובה לאותן מסילות רכבת שהובילו יהודים חסרי אונים וחסרי ישע, תוך הפעלת מכונת מלחמה אדירה, אל מותם"

Posted by - מאי 2, 2019 0
אמש (רביעי) נערכה עצרת הזיכרון הממלכתית לציון יום השואה והגבורה במשואה, המכון הבינלאומי ללימודי השואה, בתל-יצחק בסימן "השחרור: בין כאב…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות