בשבוע הקרוב בשכונות העיר: יריד חוויות הפסח לילדי העיר

8 0

כמידי שנה יקיימו ב'מטה משיח' יריד חוויתי לילדים רגע לפני חג הפסח. היריד מתקיים ביוזמת אגף השכונות בעיריית נתניה, וארגון 'מטה משיח'.

היריד יכלול סדנאות כמו סדנת אפיית מצות יחודית, בה ישמעו המשתתפים על אפיית המצות, ועל הזריזות הנדרשת לשם הכנתם, המשתתפים יכינו את הבצק בתוך חדרים נפרדים מיוחדים, ולאחר מכן ילושו, ירדדו ויאפו את המצה בתנור מיוחד. בין הסדנאות אף יכינו נר צבעוני יפהייפה וילמדו על מצוות הדלקת הנרות.

הפעילות תתקיים ביום חמישי הקרוב, 29.3, י"ג ניסן, בשכונת עין התכלת בשעה 11:00 בבוקר בגן הציבורי ברח' הגפן. בשכונת 'רמת חן', בשעה 13:00 בגן 'טריו' ברח' הקליר. האירועים בחסות ראש העירייה הגב' מרים פיירברג איכר. הכניסה לאירועים אלו חופשית, ללא תשלום.

בנוסף יתקיים כמידי שנה יריד חוויות הפסח במרכז העיר, ביום שני הקרוב, בשעה 16:00 ברח' אברהם שפירא, שם אף תתקיים סדנא נוספת, ׳ערכת בדיקת חמץ׳, בסדנא זו כל משתתף יכין לעצמו סט שלם לבדיקת חמץ עם כף, נוצה, נר (שיצר בעצמו) ושקית מהודרת עם נוסח בדיקת חמץ. יש לציין כי הפעילות כולה עומדת בסימן יום הולדתו של הרבי מליובאוויטש שיחול בשבוע זה ביום הבהיר, י"א ניסן.

 

Related Post

מנוף הצמיחה של העיר

Posted by - 28 בדצמבר 2021 0
למעלה מ-4 מיליון שקלים חולקו השבוע לסטודנטים וסטודנטיות בני העיר, כאשר 410 סטודנטים קיבלו 10,000 ₪ כל אחד וכן 730…

על תזונה ואוכל בסתיו

Posted by - 7 בנובמבר 2019 0
הסתיו בעיצומו ואיתו שינויי מזג האוויר המביאים עמם נזלת, שיעול, צינון, עור ושפתיים יבשות ועיניים דומעות. המומחית לנטורופתיה, נועה פרומן…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות