בר זומר עם קמפיין חדש, מלון דוד המלך חוזר ובגדול וגם – מדור מציצים מציין יום הולדת בביצה המקומית

8 0

הדוגמנית בר זומר, לקמפיין חדש של רשת התכשיטים הבינלאומית "מגנוליה" לאביב-קיץ 2021, בר סיפרה כי את חגיגות הולנטיין דיי היא חגגה עם בעלה אביב כהן בצימר בכינרת. לצימר הם נסעו עם חברתה הטובה ירדן ויזל ובן הזוג פלג, שמי שאחראי על השידוך ביניהם, הם בר ואביב המון אהבה.. צילום: רפי דלויה

עם חזרתו לשגרה ולעבודת הקודש של ארגון זק"א, התייצב יהודה משי זהב  יו"ר זק"א וארגון אשת לפידות, במשרדה של יונה בר טל אשר הודיעה על הצטרפותה למועדון הנשים "אשת לפידות".

יונה בר טל ויהודה משי זהב יחד עם נשים מובילות כגון הדסה פתאל, עו"ד אירית רוזנבלום, פנינה רוזנבלום,  מהלכים פורצי דרך, מצילי ומשפרי חיים, בתהליכים קהילתיים חברתיים לתועלת ולרווחת הציבור ובקידום מטרות הומניטריות חברתיות בישראל וברחבי העולם.. צילום: ענת מחנאי.

כחלק מתוכנית משרד הבריאות לחסן את האוכלוסייה במדינת ישראל ובמטרה לאפשר את החזרת המשק לפעילות מהר ככל האפשר, החלו לאחרונה צוותי מגן דוד אדום וקופות החולים לחסן עובדים במקומות עבודה. מקווים שבקרוב מאוד נוכל לחזור לשגרת החיים הנורמטיבית שכל כך חסרה לנו. צילום: דוברות מד"א.

מלון DAVID TOWER פתח את שעריו שוב לקהל הרחב, DAVID TOWER אחד המלונות הרומנטיים שיש לנו בעיר אז גברברי העיר שלא פינקו ביום האהבה, או לא פינקו מספיק … מצאנו לכם פתרון, מחכים לתמונות.

הגולש הנתנייתי המוכשר רון ימין ממשיך לתת בראש , הגולש הצעיר חזר מחודש של מחנה אימונים בקוסטה ריקה השמועות שהגיעו לעורך המדור אומרות שמדובר בגולש מהרמות הגבוהות ביותר, לגמרי גאווה לעיר… המון בהצלחה. צילום: חן וטורי.

מציצים מפרגן ליוזמות של בעלי עסקים לטובת הכלל . הפעם זו נעמה הלחמי בעלת סטודיו יוגה בכפר נטר.  נעמה יצרה בשבוע האחרון מפגש אקולוגי. ובמהלך יום השבת הגיעו לסטודיו  נשים להביא בגדים שלא בשימוש , ולקחת בגדים שיכולים לשמש אותם . נעמה מספרת למדור על מסורת ה "דאנה " ביוגה – לתת ולקבל – רק מ -מנדיבות הלב . כל מה שנשאר נתרם בשמחה לבית חולים לנשים . מרחיב את הלב – וגם שומר על העולם שלנו . חפשו את נעמה "יוגה נגיתה"…

בימים אלה נפתח הסניף הראשון של רשת Buonana במתחם פיאנו היוקרתי בעיר ימים נתניה,  Bounana בר בריאות חדש המציע שייקים בריאים בטעמים ייחודיים.. ביג לייק

עמוד חוגגים עם מציצים עמוד שלם עם טקסט באמצע ותמונות מסביב כמו בשבוע שעבר.. טקסט: מדור מציצים רוצה לאחל המון מזל טוב לכל החוגגים של השבוע שיחגגו יום הולדת היסטורית שלא תישכח לעולם יום הולדת סטייל קורונה בגרסה מצומצמת עם הקרובים להם מכל שפע של אושר ועושר בריאות וים של הגשמה עצמית מצפים ומקווים לחזור במהרה לשגרה שכלכך חסרה לכולנו שנה חדשה החלה לא מזמן ושתחל על כולנו שנה מלאה באור והתחלות חדשות. יום הולדת שמח לכל החוגגים.

האלופות שמרית זאק ולילך צרפת  מצוות כללית שדואגות לחסן במרץ  באיצטדיון נתניה כדי שכולנו נוכל לחזור במהרה לשגרת חיינו..

מדור מציצים רוצה להרים ולפרגן לצמד התותחיות על הגישה המקצועית והמסורה יישר כוח גדול..

קליית שפע טבע מתרחבים חנות הפיצוחים המצליחה פתחה לאחרונה סניף חדש בסמוך לסניף הקודם

אם ראיתם את "ניידת השמחה" השבוע אז מאחורי היוזמה מדובר במשפחת תחכמוני , שהחליטה "משכנס אדר מרבין בשמחה" וניידת השמחות יצאה ברחבי העיר להריע ולשמח .. יוזמה מרגשת של המנהלת חגית יודקוביץ  והצוות החינוכי בבית הספר . ישר כוח .

Related Post

לארוז לחופשה בלי להשתגע

Posted by - 10 ביולי 2018 0
מכירים את האנשים האלה, שבשבילם לארוז מזוודה זה כמעט בילוי? אלו שיודעים בדיוק מה צריך לקחת, ואיך להנדס את כל…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות