בריא בישראל הבית החם לקנאביס רפואי

8 0

בריא בישראל – הבית החם של מטופלי הקנאביס הרפואי – מציע לקהל המטופלים ובני משפחותיהם מגוון שירותים מתקדמים, מוצרים, מידע ומועדון חברים המיועדים לכל מי שזקוק לקנאביס רפואי בישראל

קנאביס רפואי בישראל הוא תחום חם ומתפתח, סביבו כבר קיימת תעשייה עשירה שרק הולכת ומתרחבת עם הזמן ומציעה למטופלים מגוון רחב של שירותים, שאמנם מטיב עמם אך לפעמים עשוי להיות גם מעט מבלבל, בעיקר למטופלים חדשים או עבור אנשים שמעוניינים לברר את זכאותם ואפשרותם לקבל טיפול בקנאביס לראשונה.

אתר בריא בישראל הוקם לשם מטרה זו בדיוק – להיות מצפן דיגיטלי עבור קהל המטופלים המבוגר (וגם הצעיר) שמורכב מאנשים שאינם בריאים מספיק בקנאביס ובטיפול בו, וכך לעזור לעשרות אלפי מטופלי קנאביס בישראל להבין את יעילות הטיפול ואת המתאמתו הפוטנציאלית למצבם הרפואי. במשך הזמן, הפך בריא בישראל לבית החם של עולם הקנאביס הרפואי ברשת הישראלית, וכיום הוא מציע למטופלים סל שירותים רחב וכן מידע ומענה מידי ומקצועי לכל שאלה או צורך בנושא קנאביס רפואי.

בנוסף לשירותים אלו, בריא בישראל השיק השנה מתחם לימודים דיגיטלי חדש, ראשון מסוגו בישראל, בו ניתן ללמוד קורסי העשרה והשתלמות מקצועית בתחום של קנאביס רפואי וטיפול במחלות. מתחם הלימודים הוא אחד מהשירותים של בריא בישראל הפועלים מחוץ לאתר הבית, לצד מועדון קנאביס רפואי שמהווה בית למאות חברים הנהנים מדי שבוע מהנחות בלעדיות ועדכונים, אפליקציה ייעודית למדידת צריכת קנאביס ומעקב אחרי הטיפול בו וכן שירותים נוספים.

מחפשים מידע למטופלי קנאביס, שירותים או מוצרי קנאביס רפואי? בריא בישראל הוא הבית החדש שתמצאו בו כל מה שאתם צריכים.

שירותי בריא בישראל – תמיכה וליווי, בדיקת זכאות לרישיון ושירותים נוספים

בריא בישראל מהווה בית חם לקהילת מטופלי הקנאביס ומציע להם שירותים מגוונים. השירות הראשון שמוצע על ידי צוות האתר, שכולל בין היתר יועץ קנאביס רפואי, אחות מוסמכת ורוקח מוסמך, הוא שירות בירור זכאות לרישיון טיפול בקנאביס, שכולל בין היתר גם איתור ותיאום עם רופאים רלוונטיים לצורך המלצה וניפוק רישיון, תוך ליווי אישי במהלך כל תהליך הטיפול. כמו כן מפעיל הצוות את מרכז העזרה הישראלי לקנאביס רפואי, בו קיים מאגר השאלות והתשובות הגדול ביותר בעברית בנושא קנאביס רפואי, ובו ניתן מענה מהיר לשאלות חדשות בנושא קנאביס רפואי מסביב לשעון.

לצד שירותים אלו, בריא בישראל מציע לקהל המטופלים ובני משפחותיהם מידע ושירותים הכוללים איתור מלאי מוצרי קנאביס בבתי מרקחת, פנייה מהירה לחברות קנאביס ולמוקדי משלוחים עד הבית, מגזין בריאות ובו מאמרים מקצועיים בנושא קנאביס רפואי וטיפול במחלות, וכל שירות אחר שמטופל קנאביס רפואי בישראל עשוי להזדקק לו, במהירות ובפשטות, באמצעות כלים אוטומטיים וללא צורך בטלפון, פקס או המתנה למענה אנושי שעלול להתעכב.

חשוב לציין כי חלק מהשירותים לקהל הרחב באתר בריא בישראל – בין היתר שירותים של ייעוץ והכוונה לצורך בירור זכאות לקבלת קנאביס רפואי, שירות קביעת תורים לרופאים מומחים, שירות הזמנה של משלוחי קנאביס עד הבית ושירותים נוספים למטופלים – מסופקים בפועל על ידי גורמים חיצוניים, ביניהם משרד הבריאות, מעבדו פרטיות וחברות קנאביס רפואי, ולא על ידי בריא בישראל.

נתקלתם בשאלה על קנאביס רפואי שאין לה תשובה? מחפשים מידע מקצועי ומדויק על טיפול רפואי בקנאביס, מוצרי קנאביס בבית מרקחת, רופאים מומחים או הזמנת משלוחי קנאביס עד הבית? כנסו ל"בריא בישראל" – הבית החם של קנאביס רפואי בישראל.

רוצים לבדוק זכאות לקנאביס רפואי? לחצו כאן >>

Related Post

ברוך דיין האמת

Posted by - 14 בדצמבר 2021 0
וועדת המשנה לתכנון ובנייה שהתכנסה ביום שני השבוע – המליצה לוועדה המחוזית על הרחבתו של בית העלמין במזרח נתניה, שכידוע הולך ומתמלא בשנים האחרונות. האזור המיועד…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות