בריאות האישה

7 0

לציון שבוע בריאות האישה עשרות נשים השתתפו בהפנינג בריאות. 

ההפנינג החל בצעדה והפעלה גופנית על ידי מדריכת הכושר לורנס גורדון, שהצעידה את כל המשתתפות מטיילת מלון כרמל ועד למקום האירוע בבית יד לבנים. הכול, לאורך הטיילת הקסומה, כשהנוף הימי ברקע. במהלך הארוע נהנו המשתתפות מחטיפי בריאות, קפה ומגשי ירקות, באדיבות קופות החולים ומתנ"ס גלי ים.

מאת : חן כהן 

הרצאות מרצי קופות החולים, בענייני בריאות: התזונאית ד"ר מור ישראלי, על דימוי גוף, אלי כהן, מקופת חולים מאוחדת על תזונה ורפואה משלימה כמסייעות בשימור היופי והנעורים, ד"ר דינה אייזן, על בריאות ושמחת חיים. 
הנשים נהנו אף מטיפולים אלטרנטיביים של מטפלים מקופת חולים לאומית.  ההפנינג הינו פרי יוזמה של ראש העירייה מרים פיירברג-איכר באמצעות היועצת לקידום מעמד האישה עו"ד אילנה גורן, סגנית ראש העירייה והממונה על מעמד האישה טלי מולנר ופרוייקט עיר בריאה בראשותה של חברת המועצה, תרצה גרינפלד.כמו כן, חברו לפרוייקט מתנ"ס גלי ים וקופות החולים: מכבי, מאוחדת ולאומית.

סגנית ראש העירייה והממונה על מעמד האישה, טלי מולנר מסרה ל״השבוע בנתניה״: "מדובר באירוע ייחודי שיצרנו יחד מס' גורמי עירוניים למען הנשים, קידום מעמד האישה וקידום הבריאות. האירוע נתפר במיוחד לנשים ועסק בספורט, תזונה ושמחת חיים. צפויים לנו עוד שלל אירוע בריאות וספורט״ 

Related Post

רצים כל הדרך אל המטרה

Posted by - 8 בספטמבר 2020 0
לורנס גורדון בעלת מועדון הריצה והכושר "רצים עם לורנס", מאמנת כושר וריצה מזה 25 שנים, ניהלה בין השאר את הסטודיו…

ההגמוניה בעיר של טוברוק

Posted by - 12 במרץ 2019 0
קבוצת הנוער של טוברוק ממשיכה לעורר עניין: עם ארבעה שחקנים שנמצאים על כוונת הסקאוטרים, רשמה הקבוצה בשבת עוד ניצחון בדרבי…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות