בסימן נשי

10 0

שלל אירועים מציעה עיריית נתניה לרגל אירועי שבוע האישה: מפגשי בתים מארחים עם נשים מרתקות, מופעי סטנד-אפ, מפגשי סטיילינג, הצגות, מפגשים מוסיקליים ויריד בגדי מעצבות

מאת יאיר אברהם

עיריית נתניה מציינת את יום האישה הבינלאומי עם שלל אירועים בסימן נשי. שילוב זרועות של אגפי העירייה, עמותת היכל התרבות, אגף רבעים ושכונות-מינהל תפעול, קידום מעמד האישה, מועצת נשים, ויצו נתניה ומוזיאון נתניה, הובילו למגוון אירועים ברחבי העיר עבור הכוח הנשי.

אירועי שבוע האישה יחלו ב-4 במרץ ומותנים ברכישת כרטיסים, מלבד האירועים הפתוחים לקהל הרחב. לפרטים נוספים ורכישת כרטיסים – אתר עיריית נתניה וקופות היכל התרבות. תחילת שבוע הנשים יחל עם הצגה של התיאטרון העירוני "מועדון האלמנות העליזות" ובהמשך יתקיים מופע סטנד-אפ של הקומיקאית רויטל ויטלזון יעקבס.

גם השנה יתקיימו מפגשי "בתים מארחים נשים" – מפגשים מצומצמים עם נשות מפתח מובילות ומעניינות. ברשימת הנשים שיתארחו בבתים: הסופרת והפובליציסטית שרה בלאו, הסופרת שרית ישי-לוי, מאיה יעקבס – מנכ"לית עמותת "צלול", אסתר קניאל ורחלי וולשטיין וכן ענת ולהב חדד במהלכו ייפתחו צוהר לעולמם של הטרנסג'נדרים.

ביום החמישי של שבוע האישה (05.03) תתקיים הרצאתה של יהודית הרמן – אחת מנשותיו של גואל רצון ולאחר מכן הצגה "השיבה" בהשתתפות נטע גרטי. מופע סטנד-אפ סוחף "מחשבות מסלול מחדש" יתקיים בויצ"ו נתניה

ביום שישי (06.03)  יתקיים סיור אופנה וסטיילינג מזווית היסטורית ברחוב הרצל ובאכסדרת היכל התרבות המופע "רק שתינו". בהמשך היום תתקיים פתיחת התערוכה "גוונים של זהב" ועוד.

על שבוע האישה בנתניה מנצחות יחד ראש עיריית נתניה מרים פיירברג-איכר, המשנה לראש העיר והממונה על מעמד האישה חברת המועצה טלי מולנר וכן יועצת ראש העיר למעמד האישה עו"ד אילנה גורן  וחברות מועצת הנשים בנתניה.

לפרטים נוספים ורכישת כרטיסים – אתר עיריית נתניה ובקופות היכל התרבות העירוני 09-830881

בתמונה הראשית: דפנה ליאל. צילום יח"צ

Related Post

הסטורי המנצח

Posted by - 27 בפברואר 2023 0
הכנו לכם רשימת של טיפים לקבלת תמונת התחפושת המושלמת מאת – מתן דדוש, מנהל מותג  iDigital. השתמשו בטיימר לפעמים רוצים…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות