בניית ביה"ס המכיל יוצאת לדרך

7 0

עם אישור התוכניות ובחירת קבלן מבצע יוצאת לדרך בנייתו של מבנה קבע לבית הספר המכיל "לב", ובו 18 כיתות לימוד במסגרת החינוך היסודי

עם אישור התוכניות ובחירת קבלן מבצע יוצאת לדרך בנייתו של מבנה הקבע לבית הספר המכיל "לב" בחדרה הפועל בחדרה זו השנה השלישית.

מבנה הקבע ייבנה ברחוב עין זיון כבית ספר מכיל יסודי, בן 18 כיתות, על שטח של כ-17.5 אלף מ"ר שמתוכם כ-3.5 אלף מ"ר בנוי. במבנה החדש מתוכננות כיתות פנים וכיתות חוץ שיפעלו בפטיו  מרכזי שיכלול אזורי פעילות ושהייה, פינות ישיבה מגוונות, מגרש לספורט ולהתכנסות, פעילויות ספורט כמו בולי עץ בגבהים שונים, קיר טיפוס, שולחנות גידול הידרופוני, ערוגות מוגבהות, במה עם טריבונת דשא, ועוד. בהנחיית ראש העיריה צביקה גנדלמן יתקיים מפגש שיתוף ציבור בנושא לקראת תחילת הבנייה.

בבית הספר המכיל לומדים ביחד תלמידים עם ובלי צרכים מיוחדים, מהחינוך הרגיל ומהחינוך המיוחד. הלמידה מתבצעת בכיתות קטנות של עד 27 תלמידים, עם כוח הוראה מוגבר הנתמך על-ידי צוות נרחב ומגוון ושיטות למידה חדשניות, במטרה לתת מענה אישי ומותאם לכל ילד.

בית הספר מוכר ורשמי של משרד החינוך, ופועל בשיתוף של עיריית חדרה עם עמותת "אינקלו" המובילה הקמת רשת בתי ספר מכילים.

Related Post

אושר תקציב העירייה לשנת 2019

Posted by - 25 בפברואר 2019 0
התקציב השוטף של עיריית חדרה עומד על כ-675 מיליון שקלים, תוך שימת דגש על תחומי חינוך, רווחה, תרבות הפנאי ושמירה…

תוכנית הקשר הרב-דורי בבי"ס "צליל"

Posted by - 5 בנובמבר 2018 0
זו השנה השישית שבבית ספר "צליל" מופעלת בהצלחה תוכנית הקשר הרב-דורי, שנועדה לקרב בין תלמידים לאזרחים ותיקים ולתעד את מורשתם. …

"שלום חבר"

Posted by - 28 באוקטובר 2021 0
נוער חדרה זוכר את יצחק רבין: בוגרי תנועות וארגוני הנוער בעיר הובילו פעילות חשובה לציון יום הזיכרון לראש ממשלת ישראל…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות