בלבולידע נתנייתית במיטבה: עשרות אלפים צפויים לחגוג, גם השנה בנתניה, בשפע של הופעות עם כוכבי ילדים, מסיבה לנוער עם מיטב הדי.ג'ייז ועדלאידע מושקעת

8 0

חגיגות פורים בנתניה נחשבות כבר שנים רבות לאחת האטרקטיביות בארץ בכלל ובאזור השרון בפרט. מידי שנה החגיגות מושכות אליהן עשרות אלפי חוגגים מחופשים כיד הדמיון החופשית והיצירתית. השנה, תהלוכת העדלאידע האהובה יוצאת לרחובות העיר אשר יתקשטו בשלל צבעים. את התהלוכה תוביל ראש העיר נתניה, מרים פיירברג-איכר, שכמיטב המסורת שומרת את התחפושת בסוד.

התהלוכה תצעד ביום חמישי ה-21.3.19, החל מהשעה 12:00, לאורך רחוב שלום עליכם בשכונת אגמים ותסתיים במופע של יובל המבולבל בשעה 13:45 על ציר העדלאידע.

דוכני מזון יתפרשו לאורך מסלול הבלבולידע. במהלך התהלוכה, וברוח החגיגות השנה, יגיע לבלבולידע בנתניה יובל המבולבל, שיבוא במיוחד לבלבל ולהצחיק את כל הילדים עם המופע המצליח שלו.

עוד יקשטו את רחוב שלום עליכם בנתניה, מיצגים על טהרת הבלבול, עם דמויות מתנפחות, מייצגים נוסעים, קרוסלת ליצנים, מתופפים ואקרובטים במפגשים מוזרים ומבולבלים בין שלל עולמות.

 

אלפי צועדים ישתתפו בתהלוכה המרכזית תחת הכותרת "בלבולידע", שתתקיים ברוח "עולם הפוך ומבולבל". בין הצועדים יהיו ילדי העיר, 1,500 רקדנים מבתי הספר ולהקות מחול, לצד ליצנים, להטוטנים, שחקנים אמני שטח ועוד.

יום למחרת ב-22.3.19 יימשכו החגיגות עם הפנינג ססגוני וצבעוני בסטריט מול ברחוב הרצל. החל מהשעה 11:00 עד השעה 14:00, עם עשרות אמני רחוב, להקות מחול, מופעים של ליבלובית, נופיקי וכן המופע של 'נתי הגעתי הופעתי'.

 

16c

בני הנוער יזכו לחגוג את פורים עם מסיבת דאנס ענקית שתתקיים בכיכר העצמאות החדשה ב-19.3.19. במיוחד לחגיגות הפורים, תהפוך הכיכר המוכרת לכיכר הנייר, ותציע לבני הנוער מסיבה ברוח הסדרה "בית הנייר" עם שורה של DJ'S מובילים.

מעיריית נתניה נמסר, כי כל האירועים הציבורים פתוחים לקהל הרחב. בשל היקפי האירועים יחולו שינויים בהסדרי התחבורה. כמו כן מתבקש הציבור להקשיב להנחיות מערך הפיקוח העירוני, שיחד עם מאות שוטרים ומתנדבים, ישמור על הסדר הציבורי.

צילומים נורית מוזס ודימה דורף

Related Post

ממשיכים במסע

Posted by - 27 בנובמבר 2019 0
שיתוף פעולה מיוחד נרקם החל משנה שעברה  בין המכללה העירונית מטעם "רגעים" העמותה לחינוך בלתי פורמלי, לבין פרויקט "מסע", אשר…

הדפסת מדבקות לכל מטרה

Posted by - 1 ביולי 2021 0
שיווק, שדרוג הבית, מתנה ייחודית, הדפסת מדבקות מודרנית בטכנולוגיה מתקדמת מנגישה לכם, הקהל הרחב, את האפשרויות הבלתי נתפסות של הדפוס…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות