בית ספר דתי בכפר יונה

8 0

בדרך להקמת בית ספר שש-שנתי ממלכתי דתי באזור השרון:

בפגישה שנערכה במשרדי עיריית כפר יונה, בהשתתפות הרב גד ברטוב, מנהל החמ"ד במחוז מרכז של משרד החינוך, הוחלט, כי חמש רשויות מאזור השרון יפנו לוועדה העליונה של משרד החינוך, בבקשה להקמת בית ספר שש-שנתי (כיתות ז'-י"ב) אזורי, בתמיכת הרב ברטוב.

הוחלט, בית הספר יוקם בכפר יונה, וככל שהוועדה העליונה של המשרד תאשר את הקמתו, תיבחר ועדת היגוי שתלווה את המהלך, אשר תורכב מגורמי מקצוע מטעם הרשויות ומשרד החינוך ונציגי/ות הורים.

ביוזמת עיריית כפר יונה, הצטרפו למהלך המועצות המקומיות אבן יהודה, תל מונד וקדימה-צורן, וכן המועצה האזורית לב השרון.

בפגישה הציגה מיכל גרף, מנהלת אגף חינוך בעירייה, את התהליך המקדים והיסודי שביצעו הרשויות, אשר כלל מפגשים של ראשי/ות הרשויות ושל מנהלי/ות אגפי החינוך, סקר תושבים כולל בשש הרשויות, מפגשים עם הנהגות ההורים הרלוונטיות, עיבוד הנתונים והבעת תמיכה בקידום המהלך מול משרד החינוך.

עוד פירטה, על ההזדמנויות שתיווצרנה כתוצאה מהקמת בית הספר, ובראשן מתן מענה עבור הציבור הדתי ההולך וגדל באזור השרון, ויצירת שייכות ומעגל קהילתי וחברתי המשכי עבור התלמידים/ות והמשפחות.

מלבד הרב ברטוב ומיכל גרף, השתתפו בפגישה יצחק שעתאל, סגן ראש המועצה האזורית לב השרון, ד"ר שי פרוכטמן, מנהל אגף חינוך במועצת אבן יהודה, ואדר ארד, מנהל אגף חינוך במועצת קדימה-צורן.

עיריית כפר יונה מסרה ל"מקומונים בשרון" : "אנו תקווה, כי הוועדה העליונה של משרד החינוך תכיר בצורך ותאשר את הפרויקט. עיריית כפר יונה תעשה כל שביכולתה כדי שכך יהיה".

Related Post

המתחם

Posted by - 15 בינואר 2019 0
נתניה בעקבות מתחם התחנה בת"א ונמל קיסריה: פנתה בבקשה למינהל מקרקעי ישראל לאשר הפיכת האתר ההיסטורי בירכת חנון למתחם לייף…

הטרנדים הכי לוהטים

Posted by - 12 בדצמבר 2019 0
שנת 2020 אוטוטו מגיעה ואיתה בשורות חדשות בעולם עיצוב הבית. במיוחד עבור קוראי השבוע בנתניה ריכזנו את כל הטרנדים והמגמות…

מי נבחר להוביל את קמפיין הפרסום ל- Poalim Wonder, מירית גרינברג לא מוותרת וגם – "יום האזרחות הטובה" 

Posted by - 1 בנובמבר 2021 0
קבוצת קסטרו-הודיס חגגה את סוף הקיץ במתחם קו רקיע עם הפרזנטורים של מותגי הקבוצה. על החלק האומנותי הופקדו סטטיק ובן אל הפרזנטורים של אורבניקה, עברי לידר ודי ג'יי סקאזי. הנחה…

הכיני עינייך לסתיו

Posted by - 16 באוקטובר 2018 0
המותג שיק תמרוקים מציג  בפניכם את סתיו 2018 בחגיגה של מרקמים, משחקי ניגודים בין בהיר לכהה, מבריק ומאט, עם הרבה…

המלכה האם

Posted by - 27 בדצמבר 2022 0
המופע המרהיב של להקת "החבצלות" היה השנה מרגש במיוחד לאור הפרידה מאם הרקדנים מנהלת "חבצלות"  שולה שמידק אחרי 27 שנה…
כלי נגישות