בית חולים לניאדו ערך ערב גאלה להשקת מחלקת טיפול הנמרץ הגדולה בישראל

9 0

בית החולים לניאדו ערך השבוע (א׳) את מפגש חבר הנאמנים לניאדו- ישראל לכבוד השקת מחלקת טיפול נמרץ והשנה החדשה.

יו״ר טמפו ז׳ק בר, שמכהן כנשיא חבר הנאמנים של החולים אמר בהתרגשות: ״בית החולים לניאדו התקדם בשנים האחרונות בצעדי ענק ואני מאוד גאה בכך. יחד עם זאת, כל עוד שיש חולה שאי אפשר לקבל אותו כי אין לנו מקום, או טיפול שאין לנו את הציוד עבורו, אנחנו נמשיך לפעול, להתקדם ולהתחדש״.

מנכ״ל לניאדו נדב חן אמר: ״המחלקה שהקמנו היא החדשנית ביותר במדינת ישראל היום. המכשור המקצועי, חדרי תת לחץ, חדר אל לחץ, חדרי שהיה למשפחות ולצוות, טכנולוגית מתקדמות, שישרתו חצי מיליון תושבי השרון כולו. זו בשורה לאומית. השקענו פה עשרות מיליוני שקלים בהצלת חיים. עובדים פה ביחד יהודים, ערבים, דרוזים, חילונים ודתיים, וכולנו עושים הכל על מנת להציל חיים. השלמת בניית המחלקה הינה נדבך נוסף ומשמעותי בהתפתחות המואצת של בית החולים בשנים האחרונות.

״כעת אנחנו יוצאים למסע חדש, בדרך להקים בית חולים ממוגן לרפואה דחופה. הפרויקט יזניק את נתניה ב-25 שנה קדימה ויביא בשורה לכל האזור.

הרב הראשי של נתניה הרב קלמן בר אמר: ״בלניאדו רואים את האדם שבתוך החולה ועושים עובדת קודש. מחלקת טיפול נמרץ פה היא פאר היצירה ותציל חיים רבים. אתם עושים הכל למען האחר, אתם כל כולכם בשביל האחר. קידוש שם שמיים במסירות אין קץ. תמשיכו להיות אור גדול״.

עוד ציין הרב: ״השסע בעם מפחיד מאוד, חייבים להיות עם אחד ומאוחד״.

יו״ר חבר הנאמנים של לניאדו, איש העסקים קובי שליסל, שחייו ניצלו במחלקת טיפול נמרץ במהלך מגיפת הקורונה: ״המחלקה המשוכללת והמפוארת ביותר מבין בתי החולים בארץ. החזון שלי הוא שלניאדו יהווה בית החולים המוביל בישראל, עם חמלה, ערכים וציונות ואנחנו בדרך לשם״.

סמנכ״ל פיתוח משאבים בלניאדו מאיר מרק ציין: ״הקמנו פה את מחלקת טיפול הנמרץ המובילה והחדשנית ביותר בישראל, ואין גאה ממני על כך. נמשיך יחד עם כל שותפינו בישראל ובעולם לעשות הכל על מנת להציל חיים״.

מימין לשמאל

יו"ר חבר הנאמנים – מר קובי שליסל
מנהל מחלקת טיפול נמרץ – ד"ר מוריס שפירו
מנכ"ל בי"ח לניאדו- מר נדב חן
המנהל הרפואי בבי"ח לניאדו- פרופ' צבי שמעוני
נשיא חבר הנאמנים ויו"ר טמפו – מר ז'ק בר

Related Post

עליה נוספת בדרך 

Posted by - 12 ביוני 2023 0
לין לשר האוצר: "מס הארנונה בשנת 2024 צפוי לזנק ב-2.68% בתחילת 2024 והציבור ישלם תוספת של 763 מיליון ₪ – ההתייקרות הגבוהה מאז שנת 2014. יש להקפיא כבר…

לכי להיבדק

Posted by - 17 בספטמבר 2018 0
רשת Laline, כחלק מהמחויבות החברתית שלה, כבר תשע שנים משתפת פעולה עם עמותת "אחת מתשע" הפועלת למען נשים המתמודדות עם …
כלי נגישות