ביקור שרת החינוך בחדרה

8 0


שרת החינוך ביקרה ב"מדעים ויהדות" בחדרה ופגשה את ראש העיר ניר בן חיים


רשת החינוך "מדעים ויהדות" בחדרה והעומד בראשה, חבר המועצה הרב בן ציון נורדמן, אירחו היום, יחד עם ראש העיר ניר בן חיים, את שרת החינוך, ד"ר יפעת שאשא-ביטון. השרה הביעה את התרשמותה הרבה מהחינוך ומהערכים להם זוכים התלמידים לקבל בבתי הספר ובגנים של "מדעים ויהדות". בסיום הביקור הבטיחה שרת החינוך לראש העיר, ניר בן חיים, לעמוד לצדו ולסייע לפיתוח וקידום החינוך לכלל הגילאים והמגזרים בעיר. את הביקור בעיר ליוו סגן ראש העיר, רומן גישר, חברת מועצת העיר עו"ד מירי נחשונוב וצמרת אגף החינוך.


תלמידי בית הספר היסודי "מדעים ויהדות" בשכונת הפארק קיבלו את פניה של שרת החינוך בשירה.

השרה התרגשה מאוד מקבלת הפנים המיוחדת והחמה. השרה השתתפה בשיעור מדעים שהועבר בו זמנית בזום לשלוש כיתות, והיא התרשמה מאוד מהסקרנות, הידע והבקיאות שגילו התלמידים. בהמשך השרה התארחה בגני הילדים "מדעים ויהדות", והשתתפה עם הילדים בתפילת הבוקר.
לאחר מכן, שרת החינוך הגיעה לסיור בתיכון "יש"י – מדעים ויהדות" בבית אליעזר. השרה פגשה את חברי מועצת התלמידים, והקשיבה בקשב רב לבקשותיהם. בשעת ביקור השרה נערכו בחינות הבגרות במתמטיקה והתלמידים התרגשו לקבל את ברכת השרה. בפגישת הסיכום נפגשה השרה עם תלמידי בית הספר, המנחים והמורים המשתתפים בפרויקט "ניצוצות", במסגרתו מגיעים מנחים מעוררי השראה להרצאות בפני התלמידים.


בהמשך המשיכה השרה לפגישת עבודה בבית ספר הרב תחומי מדעים ואומנויות כאורחת של מנכלי"ת הרשת רוית דום.
ראש העיר, ניר בן חיים: "זכות גדולה לפתוח את יומי הראשון כראש עיר ולארח את חברתי, שרת החינוך, ד"ר יפעת שאשא ביטון במערכת החינוך בחדרה. תחום החינוך עומד בראש סדר העדיפות העירוני ואני אמשיך לפעול למען חינוך עתיד ילדינו".

Related Post

המודל של חדרה מעורר עניין רב

Posted by - 27 באוגוסט 2020 0
עיריית חדרה פיתחה מודל ייחודי ללמידה במרחבים ציבוריים וקהילתיים, שיאפשר המשך למידה משמעותית גם בצל הקורונה וסגירת מוסדות חינוך עיריית…

אמנים שווים

Posted by - 14 בינואר 2020 0
במבואה של קומת המינהלה בעירייה מוצגת התערוכה הקבוצתית "ניגודים שווים", של אמנים עם צרכים מיוחדים, פיזיים, שכליים או נפשיים מאת…

הוסר המבנה המסוכן בבית אליעזר

Posted by - 16 ביולי 2020 0
המבנה שנבנה לפני עשרות שנים ושימש את מועדון "יחדיו", הוכרז מבנה מסוכן ופורק על-ידי קבלן אסבסט מורשה עיריית חדרה פירקה…
כלי נגישות