ביטוח נסיעות לחו"ל:  כל הסיבות שבגללן אתם חייבים ביטוח נסיעות

7 0

מי ערב לכך שלא תזדקקו לטיפול רפואי?

ובכן, את התשובה לשאלה זו אתם ודאי יודעים, אף אחד. בפרט כאשר מטרת נסיעתכם היא לצורך טיול כזה או אחר, על ביטוח נסיעות לחו"ל שגולת כותרתו היא הוצאות לצורך צרכים רפואיים- אתם חייבים.

למה דווקא פספורט קארד?

מחפשים נוחות, קלות ומהירות במצבים רפואיים? פספורט קארד מציעה כרטיס נטען המעביר לרופא את התשלום עוד טרם הגעתכם לטיפול ומשחררת אתכם מכל בירוקרטיה מיותרת.

סובלים מבעיה רפואית? על אחת כמה וכמה

באם הנכם או אחד מהקרובים לכם סובל מבעיה רפואית כזו או אחרת, אתם ממש לא צריכים לוותר על הטיול לחו"ל, כי באמצעות ביטוח הסיעות אשר יותאם עבורכם ועבור מצבכם בצורה המדויקת ביותר דרך קשרים סוכנות לביטוח, תוכלו גם אתם לטוס בראש שקט יחד עם תחושת ביטחון מקסימלית.

למה דווקא 'קשרים'?

להתאמת הביטוח לנוסע חשיבות רבה, הן מבחינה רפואית- ביטחונית והן מבחינה כלכלית. עם אנשי המקצוע המובחרים של 'קשרים', תקבלו את החבילה המותאמת לכם ביותר כך שאם נדבר רגע על עלויות- לא תצטרכו להוציא שקל יותר ממה שאתם באמת צריכים. קשרים סוכנות לביטוח דוגלת במענה מהיר וזמין, הנגיש במגוון דרכים תוך התאמת הביטוח לכל לקוח באופן אישי.

שינוי בתוכנית? אתם לא לבד

אנו יכולים לתכנן שהות מדויקת הכוללת תוכניות לכל יום מימי השהות בחו"ל, אך לעיתים התוכניות משתבשות ומקרים כמו חזרה מוקדמת לארץ אינם חריגים או חדשים. השאלה המתעוררת אצל רבים היא, ומה אעשה אז?

התשובה פשוטה, ואפילו פשוטה מאוד, כי עם ביטוח נסיעות תוכלו לקבל החזר כספי, כך שלא תתבאסו יתר על המידה. דבר זה מקבל משנה תוקף כשמדובר בנסיעה קבוצתית, ובמקרה זה, ביטוח נסיעות לקבוצות יהווה פתרון יעיל וכדאי במיוחד.

הלכתם לאיבוד? אתם לא לבד

מטיילם רבים עשויים להסתבך בדרכם בעת השהות במדינה זרה ואף להגיע לאזורים מסוכנים במיוחד כמו גונג'ל. בהנחה שאתם לא מעוניינים לחוות את תחושת החוסר אונים או להיקלע לסכנת חיים- ביטוח הנסיעות פספורט קארד יחלץ אתכם!

ומה באשר לאובדן חפצים?

לא צריך לספר לכם יותר מדי על מקרים של גניבות/שכחה או אובדן של חפצים, הלא כן? החל מחפצים פשוטים כביגוד ועד חפצים יקרי ערך או מהותיים כמו דרכון, שבלעדיו, המצב מסובך מאוד.

עם ביטוח הנסיעות פספורט קארד, תוכלו להסתדר במצבי חירום רבים כאובדן של דרכון, מזוודה, מזומנים לצורך המשך נסיעה והיד עוד נטויה. במקרה שאבד לכם הדרכון למשל, תנפיק עבורכם חברת הביטוח דרכון חדש.

אך בכדי לוודא שהסל הביטוחי שלכם כולל את מגוון הצרכים שלכם, ראשית פנו ל'קשרים' סוכנות לביטוח וקבלו ייעוץ מן השורה הראשונה, בקלות, במהירות ובפשטות, כי עם קשרים- הכל קשור, מחובר ומדויק יותר עבור כל לקוח ולקוח באשר הוא.

Related Post

אליאנה תדהר בצילומים לקמפיין חדש, למעלה מ-150 נשים השתתפו בטקס "תשליכי וגם – זו הסיבה מדוע נפגש הנשיא עם דבוראים ונציגי מועצת הדבש

Posted by - 5 באוקטובר 2022 0
1. אליאנה תדהר שנבחרה לאחרונה כפרזנטורית  Lavido , עצרה ליום אחד את הלו״ז הצפוף שלה בין הצילומים לסדרת הטלוויזיה "בעלת החלומות"  וחזרות…
כלי נגישות