ביוזמת 'מרכז החסד' של מטה-משיח בעיר: נפגעי-הקורונה זכו לסיוע ומענקי מזון

8 0

ביוזמת 'מרכז החסד' של 'מטה משיח-נתניה', למעלה מ-600 משפחות, ובהם הנפגעים הכלכליים של מגפת הקורונה, זכו לסיוע כלכלי לרגל חודש החגים. הפרויקט הגדול אף כלל, חלוקת תלושים, תווי קניה, ארגזי מזון, וכן חלוקת עופות ודגים בימי חלוקה ייחודיים, בבתי עסק שונים ברחבי העיר.

על היוזמה מספר אלעזר פרץ – מנהל הארגון: "השנה, הכפלנו את חלוקת החסד לרגל חודש החגים. בנוסף למשפחות הקבועות נתמכי הרווחה המקבלים מאתנו סיוע מידי חג, נוספו לאחרונה משפחות שבעבר אף היו מהתורמים, וכעת עם המצב הכלכלי בעקבות ה'קורונה' הפכו בעצמם לנזקקים, לצערנו. מדובר במשפחות שבעלי המשפחה, המפרנסים העיקריים, פוטרו מן העבודה. אנשים שעד לפני המגיפה, היו בעלי הכנסה כספית גבוהה וכעת נותרו בחוסר איזון כלכלי, עד שהוצרכו לפנות אלינו. לשמחתי, עשינו את המאמצים המרביים לסייע בעדם".

את הפרוייקט הגדול מימנו קבוצת נדיבים, חברי חוג ידידי 'מרכז החסד' העושים זאת על פי משנתו של הרבי מליובאוויטש. הפרוייקט כולו התקיים לע"נ איש החסד יהושע דוד בן זאב ע"ה, שהיה ממקימי פרוייקט החסד. כמו כן הוקדש הפרוייקט לאיש החסד היקר – ממייסדי החלוקה – רבי אברהם דואני זצ"ל, אשר היה מראשוני אנשי החסד בעיר נתניה. תנצב"ה.

צילום: יוסי בן שושן

Related Post

השחרור: בין כאב לתקווה

Posted by - 30 באפריל 2019 0
בין מדליקי המשואה בעצרת הממלכתית לציון יום השואה והגבורה גם סא"ל במיל', אריה עוז, ששרד את השואה כילד עם חלום…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות