בחירת בידורית ניידת – מהם השיקולים בהם כדאי להתחשב ואיזה דגם מומלץ לקנות?

8 0

במהלך העשור או שניים האחרונים הפכו בידוריות (רמקולים ניידים גדולים ועוצמתיים יחסית) לשימושיות ביותר עבור מגוון צרכים שונים, הן מקצועיים והן אישיים (צרכי פנאי). בבואנו לקנות בידורית ניידת – בין אם לצרכי עבודה, הופעות, הגברה לאירועים וכד' ובין אם לצרכי פנאי בלבד דוגמת מסיבת קריוקי עם חברים – מהם השיקולים העיקריים שכדאי להכיר ולקחת בחשבון? כמו כן – איזה דגם ספציפי מומלץ בסופו של דבר לקנות?

להלן כמה מהשיקולים העיקריים שכדאי להכיר ולקחת בחשבון בעת החיפוש והבחירה בבידורית אלחוטית, שיקולים אשר רלבנטיים גם עבור סוגים נוספים של מערכות הגברה ניידות. לאחר מכן, נציע את ההמלצה האישית והחמה שלנו לדגם ספציפי של בידורית ניידת אלחוטית, כזו אשר בוודאות לא תאכזב את כל מי שיחליט לרכוש אותה… –

משקל – אחד השיקולים החשובים בבחירת בידורית ניידת הוא – כמה היא שוקלת? מטבעו, מדובר בסוג של ציוד הגברה שאנחנו סוחבים איתנו למקומות שונים, גם אם רק מהרכב אל תוך אולם האירועים או לחוף הים, למשל. עדיף שהבידורית תהיה יחסית קלת משקל, כך שלא תהיה לנו בעיה לסחוב אותה בקלות בעצמנו.

סוגי חיבור למקור שמע – כיום כבר מדובר בעניין כמעט טריוויאלי, אך חשוב לוודא בכל זאת כי הדגם שקונים מאפשר חיבור אלחוטי (באמצעות Bluetooth), ובנוסף כדאי שתהיה אפשרות גם לחיבור חוטי (AUX). לא מזיק אף פעם שיש כמה אפשרויות לחיבור של מקור שמע חיצוני..

חיבורים וכניסות לכלים ומיקרופונים – כמה מיקרופונים ניתן לחבר אל בידורית הקריוקי ששוקלים לרכוש? האם ניתן לחבר גם כלי נגינה או שניים במקביל? בדגמים המתקדמים יותר ניתן לחבר לפחות שני מיקרופונים או כלי נגינה בו זמנית, וזה מרחיב משמעותית את מה שניתן לעשות עם הבידורית בפועל.

זמן סוללה – כדאי לבדוק כמה זמן עבודה מאפשרת הסוללה ללא חיבור ישיר לחשמל. מומלץ שלא להסתפק בדגם שמציע פחות מחמש שעות, במיוחד אם אתם זקוקים לבידורית לצרכי עבודה (אבל גם אם לא – אין סיבה שהסוללה של מערכת הגברה שכזו לא תאפשר כיום לפחות כמה וכמה שעות טובות של עבודה ללא חיבור לחשמל)

אפקטים – על מנת לקבל סאונד טוב ואיכותי גם בנגינת מקור שמע חיצוני וגם בנגינה בכלים ושירה, כדאי שיהיו לפחות כמה אפקטים בסיסיים בבידורית עצמה. בפרט – אפקט שירה Reverb

ואפשרות שליטה פרטנית על הבס והטרייבל.

איזה דגם ספציפי של בידורית אלחוטית ניידת מומלץ לקנות?

את השיקולים הבסיסיים שלעיל טוב להכיר ולקחת בחשבון בקנייה של כל בידורית או מערכות הגברה ניידות באופן כללי. במידה ואתם מתלבטים איזו בידורית קריוקי ספציפית לקנות, בין אם עבור צרכים מקצועיים או אישיים, מומלץ להכיר ולשקול בחיוב את הדגם הספציפי הבא:

"בידורית BOSE S1 Pro PLUS" היא כיום אחד הדגמים האיכותיים והמומלצים ביותר בשוק, עבור טווח רחב של שימושים וצרכים שונים.

באופן כללי, בידורית BOSE תמיד מהווה בחירה מומלצת ונבונה. זאת מכיוון שחברת BOSE ידועה מזה עשרות שנים כאחת היצרניות המובילות והנחשבות בעולם מערכות וציוד ההגברה. כל סוגי הרמקולים, הרמקולים הניידים והבידוריות שמייצרת החברה נחשבים לאיכותיים, אמינים ומקצועיים, וזהו ללא ספק אחד המותגים המובילים והמומלצים ביותר בתחום.

דגם ספציפי זה של בידורית BOSE גם עונה בצורה טובה על כל הקריטריונים שפורטו כאן למעלה: הוא קל משקל (6 וחצי קילו בסך הכל), כולל אפשרויות לחיבור חוטי ולחיבור אלחוטי גם יחד, מכיל כניסות המאפשרות לחבר שני מיקרופונים ו/או כלי נגינה, מצויד בסוללת ליתיום חזקה המאפשרת עבודה למשך 11 שעות ברציפות ללא חיבור לחשמל (וחמש שעות בווליום מקסימאלי) ואף מכיל את האפקטים הבסיסיים השונים המומלצים עבור כל סוג של שימוש.

בהחלט שווה בדיקה!…

בהצלחה בקנייה !!!!!!!

קרדיט לתמונה: pixabay

Related Post

כלי נגישות