בחירה נכונה של משרד אדריכלים

7 0

העבודה עם משרדי אדריכלים ואנשי המקצוע המתפעלים משרדים אלו יכולה להיות חוויה יוצאת דופן של שירות, איכות העבודה, דיוק ונגישות. היא גם יכולה להיות בדיוק החוויה ההפוכה. קשה לדעת מראש מה תהיה החוויה שלכם, בפרויקט שאתם מתעסקים בו כרגע, ומסיבה זו רבים היזמים העובדים תמיד עם אותו המשרד, וברגע שמצאו משרד שעובד איתם בצורה יעילה, הם נשארים נאמנים לאורך שנים. משרד אדריכלים – פלג אדריכלים מהווה דוגמא קלאסית למשרד שכזה, מקום שמעניק את השירות האישי ביותר ללקוחותיו, וברמת המקצועיות הגבוהה בשוק.

לא קל להתווכח עם ארבעים שנות שירות, וככל הנראה שפלג אדריכלים עושים משהו טוב, או את כל הדברים טוב, והלקוחות מדברים בעדם.

משרד אדריכלים – פלג אדריכלים:

  • תיק עבודות מרשים – תארו לעצמכם שעם 40 שנות פעילות של משרד אדריכלים – פלג אדריכלים הצטבר לו אחד מתיקי העבודות (פורטפוליו) המרשימים בישראל. פשוט היכנסו לאתר והתחילו להתרשם מהמבנים והפרויקטים שכבר הסתיימו להם, ותבינו מהר מאוד במי מדובר, ומדוע כדאי לעבוד עימם.
  • מגוון רחב של פרויקטים – המשרד עבד עם אנשים פרטיים ועם גופים ממשלתיים, ומחזיק בניסיון וידע כיצד לעבוד באדריכלות מבנים תעשייתיים, דירות מגורים, פארקים ציבוריים ומבנים ממשלתיים, כך שאין זה משנה מה הפרויקט שלכם, בפלג אדריכלים כבר עשו משהו דומה, והם ידעו לתת לכם מענה המבוסס לא רק על ידע תיאורטי, אלא גם על ניסיון אמיתי.
  • רשימת לקוחות מרשימה – יש שמות שכולם מכירים, ויש שמות שרק מי שבתעשייה מסוימת יכיר. רשימת הלקוחות של המשרד כה ענפה, עד כי קיים סיכוי קלוש למדי שלא תמצאו לפחות שם או שניים ברשימה שגם אתם מכירים. חברות מקומיות לצד חברות ענק בינלאומיות מעטרות את הרשימה המרשימה, וגם אתם תוכלו להצטרף אליה, עם הפרויקט שלכם לאחר שגם הוא יושלם בהצלחה.
  • צוות ברמה גבוהה – יש הרבה מאוד אדריכלים בישראל, אבל האדריכלים של פלג אדריכלים הם חוד החנית. צוות וותיק שמחזיק את בסיס המשרד, ומביא עימו ידע בינלאומי מגופים שונים, לצורך חיבור לכדי גוף ידע עצום ומגוון.

התאמה אישית לכם

למרות יכולתו של משרד אדריכלים – פלג אדריכלים לתת מענה לכל פרויקט בכל סדר גודל, כולל מבני ענק מסחריים ומגדלים גורדי שחקים, הרי שהם יכולים גם לתפור עבורכם בהתאמה אישית פרויקט בסדרי גודל קטנים ואישיים. אם אתם מחפשים רמה גבוהה, ולא רוצים להתפשר על הפרויקט שלכם (ובצדק), זה המשרד אליו כדאי לפנות, כדי לקבל את התמורה הגבוהה ביותר עבור הפרויקט.

ההתאמה האישית מתבססת על הכרות אישית, על מטרות הפרויקט, למה ישמש המבנה או המבנים, התקציב, הסגנון שאתם מחפשים, לצד התאמה למרחב. שילוב של כל הפרטים הקטנים ייצר תוכנית עבודה מסודרת שתוביל אתכם דרך המסלול המלא מרעיון לביצוע הפרויקט על הצד הטוב ביותר, כולל ליווי בכל השלבים בדרך.

Related Post

איפור קליל לימי הקיץ

Posted by - 26 באפריל 2018 0
שכבת איפור עמידה ושילוב בין מרקם יבש לרטוב יבטיחו לך קיץ זוהר. איך מאפרים את הפנים, העיניים והשפתיים וכיצד שומרים…

שינויים בתנועת הרכבות באיזור ת"א הרצליה ונתניה ביום שישי ה-11.11.22 ומוצאי שבת 12.11.22 בשל עבודות שדרוג ופיתוח המסילה בתל אביב והרצליה

Posted by - 3 בנובמבר 2022 0
·          ·         רכבות בקו ירושלים יצחק נבון-הרצליה– תופעלנה בין תחנות ירושלים ות"א סבידור מרכז בלבד, ולא תעצורנה בתחנות ת"א האוניברסיטה והרצליה.…

מלך מרוקו

Posted by - 3 באוגוסט 2021 0
אחד האירועים הססגוניים  והאותנטיים ביותר שנראו בנתניה התארח השבוע בהיכל התרבות העירוני בעיר, ואם לא ניחשתם אנחנו מתכוונים לאירועי הכתר…
כלי נגישות