בהשראה חורפית: החורף מזמן התכרבלות והתכנסות בבית חם ומפנק המגן עלינו ממזג האוויר הסוער שבחוץ. באמצעות צבע ניתן לשנות את כל האווירה בבית

6 0

 

הרצון להתחמם ולהתכרבל, לשתות מרק או משקה חם לצד האח (או מפזר החום) נובע מצורך פנימי עמוק ליצר תחושה חמימה ועוטפת בימים הקרים. החורף מזמן התכרבלות והתכנסות בבית חם ומפנק המגן עלינו ממזג האוויר הסוער שבחוץ. כמו הנוף המשתנה שבחוץ עם שינוי מזג האוויר גם הבית מזמין שינוי והתאמה. יחד עם מעצבי דלתות חברת רב-בריח, בחרנו עבורכם ארבעה טיפים עיצוביים שיעשו את ההבדל.

דלת כניסה

לדלת הכניסה חשיבות רבה בחורף, מתוקף תפקידה לבודד את הקור שבחוץ, להיות אטומה לרוחות ועמידה למים ולחות. מעבר למפרט הטכני החשוב, כך על-פי מעצבי רב בריח, גם לעיצוב משמעות רבה – דלת כניסה מעוצבת בגוון עץ ובגוונים חמים כגון גווני אדום, בורדו וגוונים כהים ועמוקים, תחזק את האווירה החמימה שתבקשו ליצור בחללי הפנים. גם הסגנון הכפרי מכניס חום רב לחלל, ולכן ם הדלתות הכפריות יעשו עבודה נהדרת. דלת מעוצבת בסגנון כפרי תשדר אווירה מזמינה ביתית ונעימה. מניפת הצבעים מתעדכנת בהתאם לצבעים השולטים של השנה. דגם ריי ודגם סיטארה לרב-בריח.

iz3

מדברים בצבע. נירלט. צילום יח"צ

צבע

צבעוניות חורפית מזמנת גוונים עמוקים וחמים. צביעת קיר אחד בחלל הבית או חלק מקיר בגוון חם, יהווה מוקד עיצובי בולט שיחמם את האווירה. קיר שכזה המכונה גם קיר כוח, שייצבע בגווני אדמה או יחופה בטפט בגוונים חמים ייצור אופי חם לחלל וימשוך אליו את תשומת הלב.

טקסטיל

שימוש בכריות בגוונים חמים, דוגמאות עשירות ומרקמים בעלי נוכחות כקטיפות, בדים ארוגים, ומגע צמרי יעניקו מגע מחמם לא רק לגוף אלא גם לעין. כירבוליות מעוצבת המונחת בנונשלנטיות על הכורסה, ישלימו את מעטפת הטקסטיל המחבקת.

iz0

באווירה חורפית. רב בריח. צילום אייל טואג

Iz2 –

אבזור משלים

פריטים משלימים עשויים קש ומטאל בגווני ברונזה וזהב, בהם סלים, מגשים, מסגרות, אהילים, פמוטים, אגרטלים ורבים נוספים, ועוד דומים, מעניקים ניחוח כפרי חמים היוצר אווירה מעוצבת מאוד ועם זאת ביתית ומחבקת. נרות דולקים בתוך פמוטים מעוצבים יתנו את הטאצ' הסופי לעיצוב חורפי נינוח ועוטף.

תמונה ראשית: משחקי אור. קרני תכלת. צילום יח"צ

 

Related Post

את לא לבד

Posted by - 23 בנובמבר 2021 0
אמרים "לא" – לאלימות כלפי נשים השבוע יצאה סיירת עירונית לעסקים ברחבי העיר במסגרת חודש המאבק הבינלאומי באלימות כלפי נשים…

שומרים יותר על הולכי הרגל

Posted by - 26 בינואר 2021 0
בנתניה נפגעו 367 הולכי רגל בשלוש השנים האחרונות – 1.68 הולכי רגל נפגעים בתאונות דרכים בהשוואה לכל אלף תושבים. נתניה…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות