באתי לעזרת חבר

9 0

מועצת הנוער העירונית משיקה אתר ייחודי ללמידה משותפת של תלמידים המצטיינים במקצועות מסוימים ותלמידים המעוניינים בעזרה במקצועות אלה

מועצת הנוער העירונית, הפועלת במסגרת מחלקת הנוער של אגף נוצ״ץ בעירייה, משיקה את אתר

״באתי לעזרת חבר״, המהווה פלטפורמה ללמידה משותפת לבני נוער בעיר חדרה.

בשל משבר הקורונה והפערים הלימודיים ההולכים וגדלים בקרב תלמידים ובני הנוער, הקימה מועצת הנוער אתר לימודי חינמי למען התלמידים המתגוררים והלומדים בעיר חדרה. האתר הוקם במטרה לתווך בין בני נוער הבקיאים במקצועות מסוימים לבין בני נוער המעוניינים בעזרה באותם מקצועות.

האתר מחולק לגילאי חטיבה ותיכון וניתן להירשם בו כמורה מציע העזרה, וכתלמיד מבקש העזרה.

על מנת לקבל עזרה בלימודים, יש להיכנס לדף הכניסה לפי כיתת הלימוד, חטיבה או תיכון, לאתר את המקצוע הרצוי ולבחור מורה. עם בחירת מורה תיפתח תיבת טקסט שבאמצעותה ניתן לקבוע שיעור אחד על אחד.

יו"ר מועצת הנוער העירוני אמיר צולמן מסביר: "מערכת החינוך הושפעה מאוד ממגפת הקורונה. בחודשים האחרונים קיבלה מועצת הנוער פניות מתלמידים אשר עקב השינויים בתוכנית הלימודים, המעבר ללמידה מקוונת וחוסר הוודאות, מרגישים כי הם נשארים מאחור. החלטנו שהמצב לא יכול להישאר כפי שהוא וכאן בא הרעיון לייצר פלטפורמה שבאמצעותה תלמידים עוזרים לתלמידים. אני קורא לבני הנוער החדרתים לקחת חלק בפרויקט, כי רק ביחד נעבור את התקופה המאתגרת הזו".

מועצת התלמידים והנוער העירונית הינה הגוף הרשמי, הנבחר והמייצג של כ-10,000 תלמידים, בני ובנות נוער מרחבי העיר. המועצה כוללת נציגים מרוב מועצות בתי הספר, ומתנועות וארגוני נוער הפועלים בעיר. תפקיד המועצה להשמיע את קול הנוער בעיר חדרה ולקדם הנושאים רלוונטיים עבור הנוער.

ניתן ליצור קשר עם מועצת הנוער העירונית באמצעות פייסבוק moetzetnoarhadera, אינסטגרם noar.hadera, וכן באמצעות הדוא"ל [email protected] .

במועצת הנוער מאחלים הצלחה למשתמשי האתר, ומדגישים: "זכרו תמיד שמעשים טובים בסוף חוזרים".

Related Post

מתחסנים ומנצחים את הקורונה

Posted by - 17 בפברואר 2021 0
במטרה לעודד חיסונים בקרב אוכלוסיות שונות, בעיקר אלה שאחוז המתחסנים בהן נמוך מהממוצע, תקיים העירייה בשיתוף מד"א מבצעי חיסונים ממוקדים…

הגן ע"ש רס"ר טירן ארזי

Posted by - 26 במרץ 2018 0
בטקס מרגש נקרא הגן הציבורי בשכונת חפציבה על שמו של בן המקום טירן ארזי, שנהרג בקרב בג'נין במבצע חומת מגן. …

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות