אתם מוכנים? העבודות להקמת ההולמס פלייס בחדרה יחלו בקרוב

6 0

העבודות להקמת פרויקט הדגל של רשת הולמס פלייס במתחם עירון בחדרה יחלו בתוך 3 חודשים! בשבוע שעבר נערכה פגישה בעיריית חדרה, בין ראש העיר צביקה גנדלמן, מנכ"ל עיריית חדרה יעקב זיגדון והצוותים המקצועיים בעירייה עם הנהלת הרשת | ראש העיר בירך על התחלת העבודות הצפויה בקרוב ואמר: "מרכז הכושר והבריאות החדש יענה על צורך שהעלו תושבים רבים"

מרכז הכושר והבריאות המשפחתי ישתרע על שטח של 4,000 מ"ר ברחוב חטיבת גולני (מתחם עירון), ועם סיום העבודות תושבי העיר יוכלו ליהנות מקאנטרי קלאב חדיש שיכלול בריכת שחייה מקורה, אולמות חוגים, אולם ספינינג, אולם פילאטיס מכשירים, חדר כושר בגודל 900 מ"ר, אולם אימונים אישיים, שירותים, מלתחות, ג'ימבורי לפעוטות ועוד. בשטח החיצוני ייבנו בריכה חיצונית, בריכת פעוטות, מגרש משולב, גינת שעשועים לילדים, מדשאות וכ-200 מקומות חנייה. בסמוך יוקם שטח מסחרי שיכלול בתי קפה וחנויות נוחות שישרתו את הבאים. הקומפלקס החדש תוכנן כך שיענה על צורכיהם של כל הגילאים בכל הקשור לפעילות גופנית, החל מחוגי פעילות גופנית ומתקנים לילדים מגיל שנתיים, דרך בני נוער ועד לפעילות ייעודית למבוגרים בני 80 ויותר. המתחם כולו יהיה נגיש לנכים ולאוכלוסייה עם מוגבלויות.

לדברי מנכ"ל קבוצת הולמס פלייס קרן שתווי: "מדובר בפרויקט הדגל של הרשת בישראל וככזה בכוונתנו להשקיע בו השקעה חסרת תקדים בקנה מידה ישראלי בכל הקשור להיקף ולאיכות הציוד שיוטמע במקום ובהתאמתו המלאה לצורכיהם של כל שכבות הגיל".

לדברי ראש העיר צביקה גנדלמן, המתחם יוקם בשיטת DBOT (Design-Build-Operate-Transfer), לפיה היזם יתכנן, יממן, יקים ויתפעל על חשבונו את הפרויקט על קרקע עירונית, בתמורה לזיכיון הפעלה לתקופה של 25 שנים שבסיומה תשוב הקרקע לידי העירייה. "הבטחתי למנף את הקרקע לטובת הציבור ולקדם פרויקטים אשר ישרתו את תושבי העיר. לאחר סגירתו של הספורטן הוותיק, יענה הקאנטרי קלאב החדש על צורך שהעלו תושבים רבים ואף יותר מכך".

Related Post

סיור שכולו הוקרה

Posted by - 12 ביולי 2018 0
היחידה להתנדבות בעירייה וחברת "נחלים" לפיתוח תיירות ערכו סיור למתנדבי חדרה, כהוקרה על נדיבותם והתנדבותם לאורך כל השנה.  סיור הוקרה…

"הפרויקט של רביבו"

Posted by - 12 ביוני 2023 0
ההופעה של ״הפרויקט של רביבו״ נערכה בחדרה במסגרת פרויקט "בימות פיס" פרויקט הדגל של מפעל הפיס. בימות פיס, אירוע התרבות מהגדולים…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות