ארבעת מוצרי הבטיחות החשובים ביותר בסביבת העבודה

8 0

בכל עבודות הבנייה והתעשייה קיים סיכון לפגיעות בראייה, בראש ועוד . בשוק קיים מגוון רחב מאד של מוצרים שונים בהם ניתן להשתמש להגנה, אך המגוון הזה עשוי להיות מעט מבלבל. כאן נציג בפניכם את ארבעת מוצרי הבטיחות שצריכים להיות הראשונים ברשימת הקניות שלכם לפני ההגעה לאתר בנייה או כל עבודה דומה.

קסדות מגן

בכל אתר בנייה קיים סיכון לקבל חבלה בראש בגלל התמוטטויות, חפצים נופלים ועוד. בגלל שהסיכון הזה קיים בכל אתר בנייה שהוא, חשוב מאד שתלכו ותקנו קסדת מגן איכותית ועמידה. מלבד העמידות של הקסדה כדאי שזו תהיה קסדה שקלה על הראש ולא מכבידה עליכם, וכיום קיימות אפילו קסדות מגן  סופגות זיעה שיקלו עליכם בחום של אתרי הבנייה.

כפפות

בעבודות רבות חלק ניכר מהעבודה נעשה בידיים, גם אם מדובר על פעולות פשוטות ולא מסוכנות. פציעות בידיים הן אחד מסוגי הפציעות הכי רווח באתרי בנייה, ואמנם לרוב אלו לא פציעות הרות גורל בכל זאת אלו פציעות שכדאי להימנע מהן.

עבודות מכאניות, כימיות, עבודות עם חשמל וטמפרטורה גבוהה, כל אלו ועוד מסכנות את הידיים שלכם. כשמדובר בעבודה באתרי בנייה, ללא ידיים אין בך הרבה שימוש אז שמירה עליהן היא שמירה על כושר העבודה שלך. לכן, ודאו שאתם קונים כפפות מקצועיות.

דבר נוסף החשוב בקניית כפפות הוא לוודא שסוג הכפפות שאתם קונים מתאים לסוג העבודה שתעשו. ישנן כפפות המיוצרות בשביל עבודה בחום, כפפות המגנות מחתכים, כפפות לעבודה עם כימיקלים או קור ועוד הרבה סוגים אחרים. לוודא שאתם קונים את הזוג המתאים לעבודתכם יכול להציל לכם את הידיים.

משקפי מגן

מוצרים להגנת עיניים גם הם חשובים מאד באתר בנייה. העיניים נמצאות בסכנה להיפגע בשבבי עץ, עפר, חלקיקי בטון, צבע ועוד. פגיעות בעיניים מביאות לסבל וכאב רב ובמקרים חמורים גם לאובדן ראייה. הגנה אופטימלית על העיניים בסביבת העבודה היא הגנה על היכולת שלכם לעבוד ולהתקיים עם ראייה תקנית על כן כדאי להשקיע בקניית משקפי מגן.

ציוד לעבודה בגובה

נפילות מגובה הן הגורם השכיח ביותר לפציעות קטלניות וחמורות ביותר באתרי בנייה. על כל עבודה בגובה קיימות תקנות של שימוש במוצרי בטיחות לעבודה מסוג זה בגלל החשיבות הענקית של בטיחות בסביבת עבודה כזו.

בתוך ערכות של ציוד לעבודה בגובה ישנם לרוב רתמת נוף עם חגורת מותניים, חבל למניעת נפילה, טבעת נעילה ותיק נשיאה. כל הפריטים הללו יכולים לאפשר הגנה אופטימלית מסכנות בעבודה בגובה וחשובים מאד במידה וזה סוג העבודה הרלוונטי לכך, אך יש לציין כי ברוב העבודות בתעשייה ובנייה יש צורך בעבודה בגובה.

באתר worker  תוכלו למצוא את כל המוצרים הללו באיכות מעולה כמו גם מוצרי בטיחות רבים אחרים. באתר קיים מגוון של קסדות, משקפי מגן וגם ערכות שונות לציוד בעבודה בגובה כדי לשמור עליכם מוגנים באופן מיטבי באתר העבודה.

תמונה pixabay

Related Post

מכנסי עבודה לגברים: הדגמ"ח

Posted by - 29 באפריל 2021 0
ראשי התיבות הללו, דגמ"ח, הפכו כבר מזמן למילה אחת, והרבה אנשים שכחו בכלל את משמעותה. בתור הבחירה הראשונה כמכנסי עבודה…
כלי נגישות