אני לובשת קצר ומקווה לחיות עד 120

6 0

״תלבשי רק מה שאת רוצה״״את הכי יפה כשנוח לך״״תעשי רק מה שאת אוהבת״ המשפטים הללו קיבלו השבוע משמעות מיוחדת ואמיתית נוכח המציאות אליה התעוררנו בעיר בה אלמונים פעלו במשך לילות רבים ועבדו במרץ רב , כמו גמדים בלילה, לכסות קילומטרים של גדרות לבנים מסביב לאתרי הבניה בעיר ולכסותם בשלטים ,או ליתר דיוק , פשקווילים , מהסוג שאנחנו רגילים לראות תלויים רק על גבי לוחות המודעות בשכונת מאה שערים או בני ברק ובכך למעשה הצטרפה גם נתניה לתופעה שנצפתה השבוע בערים נוספות השלטים היו מיועדים לנשים לנו הנשים השלטים בהם נכתב:


״בגדים צרים וקצרים מחטיאים את הרבים ומקצרים את החיים״
״בת ישראל תהיי צנועה ואל תכשילי בחורי ישראל ״


נו באמת, אני קוראת ומשפשפת את עיני, מסתכלת על עצמי, זה תופס אותי כשאני לובשת מכנס לבן קצר וגופייה. האם אני מכשילה גברים? האם העובדה כי אישה תעבור מול גבר עם בגדים קצרים תהייה ההצדקה לגבר שנכשל ,מועד ,תוקף מינית ועובר על החוק??? ואיפה בכלל רשום בתורה כי מכנס ארוך הוא ערובה לחיים ארוכים? השלטים הללו כל כך לא מתאימים לעיר שלי, השלטים לא מתאימים לשנת 2022 ואין לי ספק שמי שהחליט להפיץ ולתלות בכל רחבי העיר אינם אנשים דתיים אלא קומץ קיצוני ופאנטי שבאמת מאמין שאסור  לנו הנשים להתהלך עם מכנס קצר …לשמחתי עירית נתניה החלה מיד לטפל ולהסיר אך לא כמו שטיפלה בזה רמת גן למשל שהחליטה להגן על כבוד האישה ותלתה במקום זה שלטים עירוניים שאומרים כי השלטים שהוסרו הינם בעלי תוכן פוגעני, בעלי תוכן שעומד בסתירה לערכים בהם העיר מאמינה. חבל. 


אני קוראת מכאן לגמדי הלילה שעובדים בלילות שעות נוספות חדלו מלטנף את העיר שלנו בשלטים האלו לא אתם ולא אף אחד יגיד לנו הנשים כיצד ואיך להתלבש אנחנו הכי יפות הכי משוחררות והכי לובשות תמיד מה שיגרום לנו להרגיש הכי בנוח ואת? את הכי יפה כשנוח לך! ואל תשכחי את זה לעולם!! 

Related Post

שפיץ מהיציע / אפי ישראל

Posted by - אפריל 17, 2018 0
מכבי נתניה ממשיכה בתנופה עם 3:1 בחוץ על בני יהודה ** במחזור הבא האלופה והמוליכה בנתניה וו האם מחירי המנויים…

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

Posted by - דצמבר 17, 2020 0
מכבי נתניה התאוששה עם ניצחון 2:3 על מכבי פתח תקווה, במחזור הבא נתניה ב"בלומפילד" מול בני יהודה, בשלישי הבא מכבי…

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

Posted by - נובמבר 19, 2020 0
חוזרים לליגה, שבוע חשוב ביותר למכבי נתניה שתשחק שלושה משחקים, בראשון בטדי מול בית"ר ירושלים, ברביעי באשדוד ובראשון תארח את…
כלי נגישות