"אנחנו נהיה הרשימה הגדולה"

7 0

הרצל קרן ויוני שטבון מאחדים כוחות לבחירות הקרובות ויקימו רשימה משותפת למועצת העיר נתניה, שיוני יהיה מועמדה לראשות העיר.

לאחר שנים רבות כחבר מועצה וכמועמד לראשות העיר לשעבר הודיע השבוע הרצל קרן: "החלטתי לאחד כוחות עם יוני שטבון, למען תושבי העיר".

קרן ושטבון : "אנחנו נהיה הרשימה הגדולה במועצת העיר ונייצג את כל תושבי נתניה".

"פעם ראשונה מזה עשרים שנה ניתן יהיה לעשות מהפך בראשות העיר נתניה".

יו"ר האופוזיציה במועצת העירייה הרצל קרן, מייסד סיעת 'למען נתניה', הודיע אמש באופן רשמי, על איחוד כוחות פוליטי עם יוני שטבון ועל הקמת רשימה משותפת למועצת העירייה, שיוני שטבון יהיה מועמדה לראשות העיר.

קרן הכריז השבוע כי יתמוך ביוני שטבון  לראשות העיר ויוביל עמו את הרשימה למועצת העיר.  "כידוע, בבחירות הקודמות התמודדתי על ראשות העיר וקיבלתי כרבע מהקולות של תושבי העיר. אין זה סוד ששאפתי והתכוונתי לרוץ לראשות העיר גם בבחירות הקרובות, אך לאחר בחינה מקיפה של יחסי הכוחות הפוליטיים בעיר, הסקרים המקיפים שערכנו, והאווירה הציבורית הקיימת בנתניה, המייחלת למועמד חדש לראשות העיר, הגעתי להכרה שאיחוד כוחות שלי עם יוני שטבון, בהתמודדות למועצת העיר ולראשות העיר, הם שיהפכו את רשימתנו המשותפת לגדולה ביותר במועצת העיר והם שיובילו למהפך בראשות העיר בבחירות הקרובות ולבחירתו של יוני שטבון לראש העיר הבא של נתניה.

אני מאמין שעם הניסיון הרב שלי, ועם המקצועיות, הרעננות וכושר המנהיגות שיוני מביא אתו, הוא יהיה ראש עיר מצוין לתושבי העיר נתניה, ופעם ראשונה מזה עשרים שנה ניתן יהיה לעשות מהפך בראשות העיר נתניה".

שטבון הודה לקרן ואמר: " אני רוצה להודות, להרצל קרן, על איחוד הכוחות הפוליטיים ועל שותפות אמתית לטובת ולרווחת תושבי נתניה. אני שמח על השותפות, שכן הרצל מביא עימו יושרה, אמינות וניסיון רב בניהול המערכת העירונית".

קרן הסביר כיצד תראה הרשימה למועצת העיר, לדבריו: "ברשימתנו החדשה, יהיו צעירים וצעירות המביאים עמם משב רוח חדש ומרענן, נציגים של סקטורים שונים מקרב תושבי העיר, בשילוב עם נציגי ציבור ותיקים ומנוסים. אני יודע שרשימה זו הינה משאלת לב של הציבור ושרוב תושבי העיר יוכלו להזדהות אתה.  זו תהיה הרשימה הגדולה ביותר במועצת העיר בבחירות הקרובות".

המועמד לראשות העיר יוני שטבון אמר, שכראש עיר הבא של נתניה בע"ה, השותפים שלי לדרך יהיו אנשים ונשים ישרי דרך, שרק טובת הציבור עומדת לנגד עיניהם. והרצל קרן הוא דוגמא לשליח ציבור שטובת הציבור בלבד עומד לנגד עיניו.

 

Related Post

השבוע בכפר יונה: קפה בכפר

Posted by - 14 בספטמבר 2022 0
בהתרגשות גדולה נחנך בכפר יונה "קפה בכפר", מועדון חברתי ייחודי המיועד לשורדות ולשורדי שואה בעיר ולבנות ולבני זוגם/ן. כ-30 שורדות…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות