אמירי גן פותחת את הדירה לדוגמא בפרויקט אמירי פארק חדרה: בסימן בטיחות באתרי הבנייה

8 0

 

 

 

חברת אמירי גן מציעה דירה מושלמת ומרהיבה, באיכות בנייה גבוהה במיוחד, תוך שמירה קפדנית על בטיחות המתעניינים; כי על איכות ובטיחות, מקצוענים לא מתפשרים.

תאונות העבודה והצורך בהגברת הבטיחות באתרי הבנייה אינם יורדים מהכותרות ועד כה נגבו חייהם של אנשי בניין רבים ואף עוברי אורח. בכנס שעסק בתאונות עבודה בחודש שעבר, הוצגו נתונים מדאיגים לפיהם מספר ההרוגים בתאונות מסוג זה בישראל הוא פי שניים ורבע מהממוצע במדינות ה-OECD.

כחלק מהמאמץ להגביר בטיחות בסביבת אתר הבנייה של פרויקט "אמירי פארק חדרה", החליטה חברת אמירי גן הבונה ומשווקת את הפרויקט בשכונת "פארק חדרה" המבוקשת בעיר, להשיק דירה לדוגמא, בסימן הבטיחות באתרי הבנייה, ולמקם אותה בבניין מגורים שכבר אוכלס ולא בבניין הנמצא בבנייה כנהוג בענף הבנייה למגורים.

as2

לצורך כך, פנתה אמירי גן לאחד הרוכשים ושכרה ממנו את דירתו, אותה עיצבה וריהטה לטובת המתעניינים ברכישת דירה בפרויקט "אמירי פארק חדרה". הדירה לדוגמא ממוקמת בקומה ה-12 של אחד הבניינים שכבר מאוכלסים בפרויקט, והיא מעניקה למתעניינים שמגיעים לראותה חוויה מציאותית יותר שגם נותנת להם תחושה אמתית של מגורים במגדל. יחד עם זאת, אומרים בחברה, מובטחת בטיחותם של המבקרים ונמנעות תאונות שעלולות לקרות באתרי העבודה. את הדירה לדוגמא עיצבה וריהטה המעצבת גילי אלפי.

פרויקט "אמירי פארק חדרה" , נמצא כרגע בשלב הבניה והשיווק האחרונים – החלו עבודות הבנייה של שני המגדלים האחרונים, מגדל 10 ומגדל 11- הקרובים ביותר לאגם הפארק ועתידים לכלול 21 קומות כל אחד ובהם 164 דירות חדשות.

עד כה שיווקה חברת אמירי גן בפרויקט כ 400 דירות ובימים אלה, לצד עבודות הבנייה, משווקת את שני המגדלים האחרונים. כיום נשארו בפרויקט כ 200 יח"ד לרכישה, כאשר תמהיל הדירות בפרויקט מגוון ומונה דירות של 3,4,5 חדרים ודירות מיוחדות .

מחירה של דירת 4 חדרים בשטח של 108 מ"ר, החל מ 1.450 מיליון שקל ודופלקסים בני 6 חדרים, גדולים ומרווחים, בני 150 מ"ר ו-2 קומות עם מחסן ותקרה כפולה במחיר של החל מ- 1,850 מיליון שקל.

עוד דיווחו בחברה כי לאחרונה סיימו לאכלס שני מגדלים נוספים במלואם בפרויקט.

as3

פרויקט "אמירי פארק חדרה" נמצא בקו ראשון לפארק רחב הידיים ששטחו 70 דונם, ובמרכזו אגם אקולוגי . סביב לאגם הקימה הרשות שבילי הליכה, אופניים, מתקני כושר ופנאי, בהשקעה של כ 150 מיליון שקל. ייחודו של הפרויקט הוא העובדה כי כל הבניינים שנבנים במסגרתו נמצאים למרגלות הפארק. סך הכל מדובר על  740 דירות ובניית צמודת קרקע ב11 בניינים בני 21 קומות.

 

לדברי אלי ויצמן, משווק פרויקט "אמירי פארק חדרה" של חברת אמירי גן "התאונות הרבות בענף הנדל"ן הדאיגו והעציבו את כולנו ופתיחת הדירה לדוגמא בפרויקט הנבנה הייתה הזדמנות מצוינת לנסות ולהעלות את המודעות לבטיחות בענף וכן, לדאוג למתעניינים ולעובדי הפרויקט בעת הביקור בדירה לדוגמא".

תמונות קרדיט: צילום יח"צ

Related Post

מורן אטיאס עוברת לשעון חורף

Posted by - 24 באוקטובר 2018 0
דקה לפני הזזת השעון אחורה והמעבר לשעון החורף, הגיעה (יום ב') שיירת  סלבס, מובילי דעה ואושיות אופנה, להשקת הקולקציה החדשה…

מציל חיים

Posted by - 31 ביולי 2023 0
לאחרונה הציבה עיריית כפר יונה שני מַפְעֵמִים (דפיברילטורים) חדשים בעיר: בגינה החדשה בשכונת יפה נוף (רח' נעמי שמר) ובפארק שרונה,…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות