איקאה סייל 2020 עם המבצעים השווים

9 0

איקאה פותחת את שנת 2020 עם IKEA SALE שיתקיים בין התאריכים 8-27.1 ה-SALE  יתקיים בחנויות הרשת בבאר שבע, קריית אתא, ראשל"צ ונתניה וכן בחנות IKEA KITCHENS  למטבחים בלבד בנמל ת"א. מעל 2,500 פריטים מכלל מחלקות החנות ישתתפו ב- SALE בהנחות של 70%-10%, במסעדות החנות מציעה איקאה מגוון מנות ב- 10 ש"ח בלבד.

שוקי קובלנץ, מנכ"ל איקאה ישראל: "כמיטב המסורת אנו פותחים את שנת 2020 עם IKEA SALE המסורתי. ארבעת חנויות הרשת, תוגברו עם הוספת קופות עצמאיות והערכות צוותי השירות בחנויות ובמוקד הטלפוני, לצד הפן הלוגיסטי, עם תגבור שירות ההרכבות וההובלות, לצורך יצירת חוויית קנייה איכותית. לצד מוצרי הריהוט והאביזרים, משלימה איקאה את חווית הקניה ב- IKEA SALE עם מגוון הצעות למנות במסעדות החנויות במחירי סייל של 10 ₪ . בהזדמנות זאת, אנו שמחים לבשר שבקרוב נפתח חנות חמישית, באשתאול שבמטה יהודה, שמטרתה להמשיך את הפריסה הארצית ולספק ללקוחותינו גישה נוחה ומהירה לחנויות."

אבי בר, סמנכ"ל מגוון ומכירות : "SALE החורף יכלול השנה מעל 2,500 מוצרים מכלל מחלקות החנות. השנה יבלטו מחלקות ספות וספות מיטה, ארונות, מיטות ומזרנים, שמיכות חורף מצעים וכלי בית. בנוסף, נציע מחירי SALE גם על קולקציות נבחרות מהשנה האחרונה לצד מגוון המוצרים הקיים.

עיתוי ה- SALE נקבע למועד זה, כהיערכות לקליטת אלפי מוצרים חדשים לקראת פסח והאביב בתוכם נהנה גם השנה מקולקציות תחומות זמן ושיתופי פעולה עם מעצבים מובילים מהעולם."

צילום תמונה ראשית: רועי לינד

Related Post

משחק החיים

Posted by - 19 במרץ 2019 0
מיוחד חג הפורים, מיוחדת המגילה הנקראת בו. חדי הראייה יוכלו להבחין כי מתקיימת דינמיקה מרתקת בין הדמויות… וחדי השמיעה יוכלו…

למה כדאי לגור בנתניה?

Posted by - 15 במאי 2018 0
אנחנו מוקפים בשאלות מכל עבר, אם מי להתחתן, איך לגדל את הילדים, במה לעבוד, איזה אוטו לקנות, ועוד ועוד שאלות…

צילומי הריון: שווה או מיותר?

Posted by - 28 בנובמבר 2018 0
על פניו, האפשרות להשוויץ בהריון על רקע לוקיישן מהמם היא דרך נפלאה לצבור חוויות שיישארו עם ההורים לכל החיים. מצד…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות