איפור קבוע כן או לא?

8 0

נשים רבות מתאפרות מידי יום כחלק בלתי נפרד מהשגרה. לרוב, האיפור היומיומי מבוסס על גוונים ומראה אחידים למדי, מה שמעלה את השאלה – האם לא כדאי לעשות איפור קבוע ולסיים עם סאגת האיפור בבקרים?

האם איפור קבוע הוא דבר מומלץ?

למרבה ההפתעה, רוב הקוסמטיקאיות ממליצות כך, כמובן לנשים שאכן מתאפרות מידי יום. האיפור הקבוע שם קץ לעיצוב העיקש עם עיפרון לגבות בבוקר רע, במלחמה היומית מול האייליינר המדויק ואם תרצי, הוא ישדרג גם את הצבע בשפתייך, מבלי שתאלצי למרוח עליהן אודם שוב ושוב.

חשוב לציין יתרונות נוספים של האיפור הקבוע והם הדגשת היופי וההימנעות מממצבי מריחה של האיפור וכמובן מעל לכל – חיסכון אדיר בזמן.

מיקרובליידינג: הטרנד המבוקש של התקופה

כיום אחד הטרנדים השולטים בתחום מראה הפנים והאיפור מתייחס לגבות עצמן. גבות דלילות, שסובלות מקושי להתעבות או להתמלא וגם גבות שפשוט נמאס לסדר פעם אחר פעם, יוכלו לעבור את שיטת השערה (מיקרובליידינג) – שיטת שרטוט לגבות באמצעות מחט, מה שיוצר מראה טבעי יפהפה שנשאר איתך למשך זמן רב. מומלץ לפנות אך ורק לקוסמטיקאיות שעברו קורס מיקרובליידינג מקצועי ויודעות כיצד לבצע זאת ללא פגיעה במראה הסופי של הגבה. מדובר בקורס שפתוח לכולן ויכול גם להפוך למקצוע רלוונטי ומבוקש מאוד למתעניינות.  

כל היתרונות באיפור קבוע

סיבה נוספת לעשות איפור קבוע מתרחשת במסגרת הצורך בפעולות אנטיאייג'ינג. עם הירידה ברמות האסטרוגן והקולגן, תווי הפנים הופכים לדהויים ובעלי צבע חיוור יותר, מה שמקנה להם מראה עייף וחסר חיוניות. איפור קבוע שיושם בעדינות באזורים המתאימים, יכול לעורר את מראה הפנים לחיים וליצור מראה חיוני ומלא מרץ. שיטה זו תאפשר גם לנשים מאמינות להסתובב עם איפור בשבתות וליצור מראה מחמיא יותר, לנשים החולות במחלות מסוימות ומעוניינות להרגיש יותר טוב עם נראותן החיצונית. האיפור הקבוע בין היתר משמש כדרך לטשטש צלקות, למלא אזורי התקרחות וליצור חיפויים לטעויות מסוימות שבוצעו בעבר.

בחירה באשת המקצוע המתאימה

אמנם כל אחת תוכל לעבור קורס מיקרובליידינג או לרכוש את סודות האיפור הקבוע לעיניים, אך זכרי שהדבר צריך להתבצע אצל מישהי שאת מתחברת לסגנון שלה ולעבודות קודמות שראית אצלה. חשוב לוודא שהצורה, הגוונים והמראה הסופי מתאימים במדויק לציפיות שלך, אחרת תיתקעי למשך הרבה מאוד זמן עם תוצאה לא מחמיאה שאת לא אוהבת. בהקשר הזה, אל תיצמדי לטרנדים ואל תתרחקי יותר מידי מהמראה הטבעי שלך. פני למאפרת או קוסמטיקאית מומלצת כדי לקבל הצעת מחיר ולהתרשם מעבודות קודמות.

תמונה ראשית באדיבות FREEPIK

Related Post

ניבושקה

Posted by - 3 בדצמבר 2023 0
ניב רביב ז"ל בת 27 מנתניה נרצחה עם בן זוגה ניראל זיני בביתם בקיבוץ כפר עזה ביום כ״ב תשרי תשפ״ד…

זוכרים ולא שוכחים

Posted by - 18 באפריל 2023 0
בערב יום השואה הקרוב נערך במרכז קהילתי גלי ים טקס יום השואה ואחריו הסרט "כפר הילדים המיוחדים של סאלי ביין".…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות