איפור ילדים לפורים

11 0

על השאלה איך מאפרים ילדים, עונים מומחי צבעי האיפור מבית קימיון; כן, אפילו עם שתי ידיים שמאליות ניתן לצייר על פני הילד. אז איך עושה נמר ולמה שד זה מגניב

מאת ברק גולן

איך מאפרים נמר או שד? כל מה שאתם צריכים זה צבעי איפור איכותיים, מכחול וספוג. יחד עם מומחי איפור הילדים מבית קימיון קבלו שתי המלצות איפור של פחות מרבע שעה עבודה.

נמר

צבעי איפור ייעודים לשימוש על פנים מבית קימיון. כגוון רקע, מומלץ לבחור של אחד משלושת הגוונים הבאים: אדום או צהוב או כתום. הצבע הלבן ידגיש את אזור העיניים והפה והצבע השחור את קווי המתאר המצוירים של הנמר. דאגו למכחול  או לחילופין צבעי איפור המוצעים כעיפרון. וכמובן ספוגית ליצירת משטחים גדולים.

שד. איפור לילדים קימיון

בעזרת גוון לבן עצבו בצורת "לב" את אזור הפה מקו כנפות האף ועד לקצה הסנטר. ומלאו אותו בצבע לבן. עם הצבע הלבן עצבו את אזור העיניים. צרו 2 עלים מסביב לעיניים לכיוון המצח שחלקו המחודד של העלה פונה כלפיי מעלה. עתה תחמו את אזור העיניים והעפעפיים  ומלאו את  שטח הפנים של העלים בצבע לבן. את גוון הרקע שבחרתם (צהוב, אדום או כתום) יש למרוח על כל שטח הפנים ומסביב לאזור התחומים בלבן.

בעזרת צבע שחור שרטטו ועצבו את קווי המתאר השחורים של הנמר (ע"פ תמונה) באזור האף הפה, העיניים והמצח.

שד

צבעי איפור ייעודים לשימוש על פנים מבית קימיון. הצבע הלבן יהווה רקע לפנים, הצבע השחור ידגיש את אזור העיניים, האף והפה ומומלץ שימוש בעיפרון שחור ליצירת קו השיניים. מכחול  או לחילופין צבעי איפור המוצעים כעיפרון וכמובן ספוגית ליצירת משטחים גדולים.

יש למלא את כל שטח הפנים בצבע לבן (כולל המצח והסנטר). בעזרת צבע שחור יש לעצב את סביב העין בצורת "לב" כקצה הלב פונה לזווית הפנימית של העין והחלק הרחב של ה"לב" תוחם את זווית העין החיצונית ( ע"פ תמונה). יש להדגיש את שטח האף בצבע שחור (ע"פ תמונה)

צרו 2 עיגולים בצדי הפה ליצירת עומק ואשליה אופטית  שתתרום למראה צנום בדומה לגולגולת שלד. בעזרת עיפרון שחור ציירו על השפתיים 2 שורות המדמות שיניים מקצה עיגול אחד לקצה עיגול הנגדי לו. כעת יש ליצור הצללות מסביב למוטיבים העיקריים שנצבעו בשחור באזור העיניים והלחיים (ע"פ תמונה).

להסרת האיפור מומלץ לשטוף את הפנים עם סבון עדין ומים חמימים.

תמונה ראשית: נמר. איפור לילדים קימיון

Related Post

חיבוק חם

Posted by - 12 באוקטובר 2023 0
שר הרווחה והביטחון הכלכלי, יעקב מרגי, אליו התלוו ראש העיר נתניה, מרים פיירברג-איכר וכן ראש מנהלת הרווחה והביטחון הכלכלי בעירייה,…

מנגישים לכולם

Posted by - 4 בינואר 2022 0
חברת Step-Hear  מנגישה מרחביים ציבוריים לאנשים בעלי מוגבלויות. עד עתה הונגשו כבר מעל 100 גינות ציבוריות בעיר באמצעות מערכת הנחיה קולית ב…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות