אימת יולי אוגוסט

7 0

המנהלים והעובדים בישראל נערכים לגל החום הקיצוני הראשון של הקיץ

התייבשות, מכת חום ועלייה בסיכון לחלות בסרטן העור. ישראל נערכת לגל חום קיצוני ראשון בקיץ הנוכחי שמקומות מסויימים בארץ עלול להגיע לעד 46 מעלות.

חשיפה לעומס חום מהווה פוטנציאל לפגיעה בבריאות העובד ומהווים סיכון חמור לבריאותם של אלפי עובדי חקלאות, בנייה, סלילת כבישים, עבודות להכשרת קרקע לבנייה, עובדים בחצרי מפעלים וכל מי שפעילותו קשורה בהימצאות ב'שטח'. המוסד לבטיחות ולגיהות יוצא במקבץ הנחיות בטיחות לשמירה על בטיחות העובדים בשטח.

• מנכ"ל המוסד לבטיחות ולגיהות, ד"ר מיקי וינקלר מתריע: "על המעסיקים לפעול ולדאוג לשמירה על בריאות העובדים תוך כדי הקפדה על הנחיות הבטיחות ואספקה של מיגון מפני החשיפה לקרני השמש. אני קורא למעסיקים לשמור על עובדיהם. הנזקים עלולים להיות בלתי הפיכים. אנו כאן לרשות המעסיקים ללא עלות בכדי למנוע את הפגיעה הבאה של עובד כתוצאה מעבודה בשמש"

Related Post

לידה גרסת סגר

Posted by - 20 בינואר 2021 0
לירז ושחר חודרה מקיבוץ כרמיה נערכו ליום המרגש של לידם ביתם, והתכוונו כמו כל לידה לנסוע לבית החולים. אבל תכניות לחוד ומציאות…

מנקרים על ההגה

Posted by - 28 במאי 2019 0
קרוב למחצית מתושבי השרון, בהם תושבי נתניה, הודו כי "ניקרו" השנה במהלך נהיגה; עמותת אור ירוק: אחת מכל חמש תאונות…

חוגגים נטיעות כל השבוע

Posted by - 22 בינואר 2019 0
לרגל ט"ו בשבט: אלפים השתתפו באירועי נטיעות ופעילויות ירוקות וחברתיות בכל רחבי העיר. אלפים מתושבי נתניה נענו והשתתפו בשורה ארוכה…
כלי נגישות