אילו משחקי קופסא כדאי לנו לבחור על מנת להעביר את הזמן?

6 0

אם אתם מחפשים משחקי קופסא להפעיל את הילדים ולהנעים את הזמן בכיף, אתם חייבים לקרוא את המאמר הזה. לקופסאות המשחק מקום של כבוד בתחום המשחקים לילדים, הם משחקים שמפעילים את החשיבה של הילד וגורמים לו לבצע פעולות שונות, מה שגורם לו להתפתח ועם השנים להתמכר להן. לכן על לבחור את המשחקים הכיפיים והטובים שיש המשיכו לקרוא.

משחקי קופסא פופולאריים ואהובים גם על ההורים וגם על הילדים

אם אתם מחפשים להפעיל את הקטנים שלכם ולבלות איתם זמן איכות, אתם חייבים לרכוש את משחקי הקופסא הבאים. באמצעות משחקים אלה תוכלו ליהנות עם הקטנים שלכם ואף להיזכר בילדות שלכם. אז אילו משחקי קופסא מומלצים ומה יעביר לכם את הזמן? התשובה בהמשך.

מונופול- אחד ממשחקי הקופסא הפופולאריים ביותר מאז ומתמיד הוא משחק המונופול. מדובר על משחק נוסטלגי ואהוב שמעביר בכיף את הזמן ומפעיל את הקטנים והגדולים כאחד. משחק זה מגיע עם לוח גדול וכולל עסקים שונים. כל אחד מהמשתתפים צריכה לקנות כמה שיותר נכסים ולשלוט עליהם. כמובן שעל הנכסים אתם משלמים בכסף שיש לכם ומי שמסיים את הכסף ראשון יוצא מהמשחק. ככל שיש לכם יותר נכסים ויותר כסף אתם בעלי השליטה ומנצחים במשחק. הלוח עצמו מכיל 40 משבצות המקיפות אותו, הרחובות עצמם מחולקים לקבוצות לפי צבעים וכל שחקן מטיל את זוג הקוביות בתור ומתקדם בהתאם למספר שיצא בקוביות. תוכלו למצוא גרסת מלחמת הכוכבים, שר הטבעות ועוד גרסאות שונות. אך הגרסה האהובה ביותר עד היום זאת הגרסה המקורית הרגילה.

טריוויה 90- משחק קלפים הכולל 1200 שאלות טריוויה משנות השמונים והתשעים עליהם יש לענות. החבילה מכילה 220 קלפים והוא מתאים לגילאי 12 ומעלה. מדובר על משחק כייפי ומהנה שכל מתבגר וגם אנשים מבוגרים יותר יאהבו לשחק בו. השאלות שנשאלות לקוחות ממגוון נרחב של קטגוריות החל מספורט, טלוויזיה ועד תרבות ועוד נוספים נוספים. המשתתפים עצמם הם אלה שקובעים את זמן המענה על השאלות.

טאבו- משחק כרטיסיות המכיל משחקי מילים שכל משתתף צריך לגרום לקבוצה שלו לנחש את המילה שבקלף מבלי לומר להם וע"י רמזים שונים. במידה והקבוצה מנחשת נכון את המילה היא זוכה בנקודה ועל הדרך משפרת את אוצר המילים שלה. בכל ניחוש ניתן להעביר את כלי המשחק קדימה עד לסיום המשחק.

שם קוד- שם קוד הוא משחקשל מרגלים וסוכנים. במשחק ישנם 4 משתתפים ומעלה אשר מדובר על משחק בין שני קבוצות יריבות אשר צריכים לנחש מילים שאחד מהשחקנים של הקבוצה היריבה מנסה להעביר באמצעות רמזים. בכל אחת מהקבוצות אחד השחקנים הוא רב המרגלים שנותן את הרמזים שמות של קוד לשאר חברי קבוצתו. לוח המשחק מכיל 25 מילים שונות אשר משתנות עם המשחק עצמו. מטרת המשחק לגרום לחברי הקבוצה לנחש את כל המילים בכמה שפחות פעולות.

הרמז- משחק לילדים בני 8 ומעלה. מדובר על מחק לוח בלשי מוכר אשר מתרחש באחוזת ד"ר בלייק אדם עמיד ועשיר אשר אצלנו מתאכסנים אורחים. ד"ר בלייק נרצח וגופתו נמצאת במדרגות המובילות למרתף. כל אחד מאורחי האחוזה חשוד ברצח. משתתפי המשחק יוצאים למסע חקירות על מנת להוכיח את חפותם אול להפליל מישהו אחר. המשחק כולל בין שלושה לשישה שחקנים  כאשר בתחילת המשחק מניחים 3 קלפים במעטפת הרצח מבלי לראות את התוכן שלהם. אחד חשוד, אחד של מקום האירוע ואחד של הנשק. את המעטפה שמים במרכז הלוח ואת הקלפים מערבבים ומחלקים לשחקנים. כל שחקן זורק 2 קוביות על מנת שיוכל להתקדם בלוח המשחק.

משחקי קופסא אלה ינעימו לכם את הזמן ואף יפתחו ילמדו אתכם דברים שונים על הדרך, לכן שווה להשקיע בהם.

Related Post

מנגנים צועני

Posted by - 9 ביולי 2019 0
במסגרת פעילויות קיץ 2019, אותן מקיימות עריית נתניה, "רגעים"- העמותה לחינוך בלתי פורמלי ורשת הספריות העירוניות, יתקיים ביום שני הקרוב…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות