איך תרכשו מתנה ליולדת מבלי לקרוע את הכיס?

11 0

תרבות המתנות מביאה לכך שפעם אתם מעניקים מתנה ופעם אתם מקבלים מתנה. האירועים השמחים המוכרים לכולם כוללים בתוכם גם מתנות, שהתפקיד שלהן הוא להעניק תשומת לב, לשקף חיבה ובעיקר לשמח את בעלי השמחה.

כעת, נפלה בחלקכם הזכות להעניק מתנה ליולדת? בכדי שלא להפוך את המתנה למעמסה כלכלית, לפניכם כמה טיפים לרכישת מתנה מבלי לקרוע את הכיס ומבלי לפגוע באיכות וטיב המתנה.

1.דעו כמה אתם רוצים להשקיע

הצעד הראשון ואולי זה החשוב ביותר הוא להגדיר כמה אתם רוצים להשקיע ברכישת מתנה ליולדת. ישנם אלו שעבורם קריעת כיס הינה מתנה שהשווי שלה עולה על מאה שקלים, וישנם אלו שהתקציב שלהם גבוה יותר ועל כן כיס קרוע נחשב עבורם מתנה החוצה את חמש מאות השקלים.

על כן, חשוב שאתם תגדירו מה היכולת הכלכלית שלכם, מה מידת הקירבה שלכם אל היולדת ועד כמה תרצו להשקיע. מנגנון הסינון הזה לא יאפשר לכם רק להשקיע כמה שאתם רוצים, אלא גם לרכוש מתנה מהר יותר.

2.חנות באינטרנט: הדרך להוזיל עלויות!

כיום ישנן חנויות מקוונות שחוסכות מכם את כל הטירחה! גם את המתנה ליולדת ניתן לרכוש באתר אינטרנט ייעודי. מדוע הרכישה המקוונת הינה זולה יותר?

מאחר והיא חוסכת מכם את כל העלויות שמסביב: הוצאות על דלק לטובת נסיעה אל החנות ובחזרה, תשלום על חניון, השארת הילדים אצל בייביסטר או איחור אל יום העבודה שעולה לכם בכסף. בעת שאתם רוכשים מתנה ליולדת באתר מקוון, אתם משלמים אך ורק על מתנה מבלי שיש לכם כל עלות נוספת שתצטרכו להשקיע.

3.מארז מוכן מראש הינו זול יותר

טיפ נוסף שיאפשר לכם להוזיל את העלות הכללית הוא לרכוש מארז מוכן מראש ולא להרכיב את המארז בעצמכם. עלות המארזים אינה משקפת את עלות הפריטים כפי שהם מתומחרים בצורה בודדת, אלא שמדובר על עלות נמוכה יותר שהופכת את רכישת המארז למשתלמת הרבה יותר.

מתנה ליולדת שאתם מעניקים יכולה כאמור להיות בדמות מארז מוכן או מתנה בודדת, כאשר הענקת מארז מוכן מייצרת אפקט מרגש יותר, עשיר יותר ומשמח הרבה יותר. על כן, לכו מראש על האפשרויות המוכנות אם המגמה שלכם היא חסכונית.

4.העניקו את המתנה לא רק בשמכם

ואפשרות הוזלה נוספת העומדת לרשותכם היא כמובן שלא להעניק את המתנה רק בשמכם, אל בשם מכרים נוספים ליולדת: חברה נוספת שתרכוש את המתנה יחד איתך, כמה קולגות לעבודה שאספו כסף לטובת רכישת המתנה ואפילו בני משפחה קרובים כמו אחים.

הדבר האחרון שהיולדת תרצה הוא להעמיס עליכם כלכלית, ואין באמת סיבה שתהיו במצב שכזה. תוכלו לרכוש עבורה מתנות נפלאות בתקציבים שונים ההולמים את היכולת שלכם. כל שנותר לכם הוא לבחור מתנה ליולדת ולהפוך את יומה למרגש אפילו יותר!

 

 

Related Post

מה בכפר יונה: מחדשים

Posted by - 30 במאי 2022 0
בכפר יונה הוצבו היום (יום ב') שתי עמדות ציבוריות חדשות לתיקון אופניים. איפה ? 1. רחוב דן ליד חטיבת הביניים…

זוגיות ללא אלימות לבני נוער

Posted by - 4 בפברואר 2018 0
המרכז לשלום המשפחה מרחיב את פעילות תוכנית "זוגיות ללא אלימות", שמיועדת לבני נוער, במטרה למנוע את התפתחות התופעה של אלימות…

הדפסה על חולצה בעיצוב אישי

Posted by - 20 בדצמבר 2022 0
הדפסה על חולצה בעיצוב אישי היא אחת ההדפסות הכיפיות שיש, בהדפסה זאת ניתן להיות מקוריים ויצירתיים וליצור הדפסה על חולצה…

אכיפה מוגברת 

Posted by - 22 באוגוסט 2023 0
שוטרי השיטור העירוני בכפר יונה, בשיתוף לוחמי חטיבת שוטרי השיטור העירוני בכפר יונה, בשיתוף לוחמי חטיבת בטחון הפנים במג"ב ויחידת הכלבנים במחוז מרכז,…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות