איך נשמע לכם 'מיץ פטל מכושף'?

9 0

חגיגות פנטזיה תחת הכותרת 'שנפלאות הדמיון' לכבוד פתיחת 'הבועה'

ספריית פנטזיה וקומיקס ברשת הספריות העירוניות נתניה

השבוע חגגנו את פתיחת 'הבועה' בספרייה המרכזית עם אחר צהריים עמוסים ומלאי עניין בהם פגשו ילדים והורים כאחד ממיטב סופרי הילדים והמאיירים: הסופרת הנודעת מאירה ברנע גולדברג סיפרה על הסודות הגדולים מאחורי סדרת כראמל הפופולרית; הסופר והמאייר חנן דרור הדגים איורי פנטזיה מספרו 'מקס והפנטום הקוסמי', איורים המעטרים את קירות 'הבועה' בשיתוף פעולה מיוחד שנרקם בינו לבין הספרייה; והקומיקאי שי צ'רקה הסביר בקסם רב על שפת הציור דרך הקריקטורות הידועות שלו. בין המפגשים בידרו את הילדים במבואת הספרייה צמד טדאם וקדברה המצחיקים בשלל אלמנטים מנפלאות הקרקס.  

כל מה שרציתם לדעת על מכשפות, כשפים וכישוף – בערב התקיימה הרצאה מיוחדת למבוגרים של העורכת וחוקרת התרבות הנפלאה נועה מנהיים. 

הספרייה התקשטה לכבוד האירוע החגיגי, האווירה האגדית היתה שמחה ומהנה, והילדים והמבוגרים לגמו 'פטל מכושף' מקדרה ענקית. 

לצד האירוע החגיגי, התקיימו בכל סניפי רשת הספריות מגוון סדנאות קסומות, מפגשי סופר, חידונים, מבוכים ודרקונים ושלל אירועים פנטסטיים. 

צילום: נורית מוזס

Related Post

מודל והשראה!

Posted by - מאי 16, 2023 0
לוק רויטמן, תלמיד כיתה יא' באורט לבוביץ נבחר להצטרף לנבחרת הפיזיקה הארצית  *איתי טרויצה, תלמיד כיתה י' באורט לבוביץ התקבל לעתודה של נבחרת…

ממריאים גבוה

Posted by - מרץ 21, 2018 0
תלמידי מגמת הנדסת אלקטרוניקה ומחשבים בריגלר הפתיעו שוב כאשר זכו בתחרות ארצית לתכנות והטסת רחפנים שהתקיימה בחולון. בתחרות השתתפו 48…

"התבוננות"

Posted by - נובמבר 23, 2021 0
נתניה היפה בתיעוד מיוחד של תלמידי בית הספר תערוכת צילומי תלמידים העוסקת בנושא טבע עירוני, נפתחה לראשונה ביום שני השבוע…
כלי נגישות