איך לפרסם את הנכס בדיגיטל

8 0

השכרת נכסים ובמיוחד כאשר מדובר בדירת מגורים, איננה פשוטה כפי שהיא נראית לכאורה. זה נכון שמרבית תשומת הלב של התקשורת מופנית על שוכרים וההתמודדות של דיירים אל מול בעלי הדירות שלהם, אך בפועל חשוב להבין כיצד להיטיב עם מצבם של בעלי הדירות עצמם. כיום ניתן להוריד באינטרנט חוזה שכירות להדפסה ולהבין כיצד חוזה להשכרה צריך להיראות – ומדוע חשוב כל כך, שהוא יהיה בהיר ומובן לחלוטין לשני הצדדים: הן המשכיר והן השוכר.

הקשיים במציאת שוכרים חדשים

בתקופה שבה אנשים רבים מתקשים מאוד להתפרנס, אין ספק שגם מציאת דיירים חדשים הופכת להיות מורכבת הרבה יותר. אם בעבר אנשים לא חשבו יותר מדי ומיהרו למצוא דירה, לבד או עם שותפים, בתקופת הקורונה אין להם תמיד את הבטחונות הכלכליים להתחייב לחוזה השכרת דירה ובמיוחד לא לתקופה ארוכה. עם זאת, בסופו של דבר תמצאו את הדיירים החדשים שלכם ואם יהיה בידכם חוזה שכירות להדפסה, בו יהיו מוכנים כבר כל הסעיפים השונים – מוכנים לחתימה, תהליך סגירת העסקה יהיה מהיר הרבה יותר.

מדוע חשוב שיהיה לכם בהישג יד חוזה שכירות להדפסה?

חשוב שלא להשאיר שום עניין למחלוקת: אם זה גידול בעלי חיים בדירה, שמירה על שלמותה ומניעת נזקים, תקשורת עם אנשי מקצוע שיגיעו לתקן חלקים בדירה – כל אלו חייבים להיות מעוגנים בחוזה. כיום ניתן בקלות לחשוף את המודעה שלכם להשכרת הדירה ברשת ולכן יש להניח שתקבלו לא מעט טלפונים, באשר לאפשרות לשכור את הנכס למגורים. מסיבה זו, כדאי שיהיה לכם זמין חוזה שכירות להדפסה אשר אפשר יהיה לשוחח עליו כבר טלפונית ולנסות לתאם ציפיות, עוד לפני שהחוזה ייחתם בפועל בין שני הצדדים.

איפה כדאי לכם לפרסם את הדירה?

המדיה הדיגיטלית והאינטרנט מאפשרים לבעלי דירות ליהנות מחשיפה מקסימלית של מודעת ההשכרה שלהם, כאשר אתם כבעלי דירה יכולים לבחור באחת או יותר מהדרכים לפרסם נכס בדיגיטל: הרשתות החברתיות, מודעה בתשלום באתרים ייעודיים ומודעה חינמית באתרים אחרים.

ייתכן שכאשר יהיה לכם חוזה שכירות להדפסה שתוכלו "לשלוף" ולעיין בו כאשר אנשים יתחילו להתקשר, תוכלו לבחון את התקשורת ביניכם ובין האדם המשוחח אתכם ולהבין, כבר בשיחה, האם הוא אכן יכול להתאים לכם להתקשרות ארוכת טווח. מדובר בעסקת נדל"ן לכל דבר והיא יקרה במיוחד, אך בסופו של דבר אתם עושים את העסקה הזו עם בני אדם ומובן שתקשורת טובה יותר – תכונן יחסים של בעלי בית ודיירים שהם בריאים הרבה יותר.

מה עושים אם רוצים להאריך את החוזה?

כל חוזה שכירות להדפסה יכיל את הסעיפים השונים הנוגעים לתקופה השכירות וגם את הדרכים להאריך את החוזה בהמשך. עם זאת, ישנם שינויים בלתי צפויים שיכולים להתרחש, בין אם אצל המשכירים ובין אם אצל השוכרים עצמם. כאשר החוזה מפורט וברור והיחסים ביניכם ובין הדיירים תקינים, תוכלו לנהל דיון נעים ומכבד באשר להארכת החוזה, בתנאים שיתאימו לשניכם.

Related Post

חבצלת זה פה

Posted by - 16 בנובמבר 2021 0
שרת הפנים, איילת שקד חתמה על החלטת ועדת הגבולות, שלפיה מתחם חבצלת יעבור מתחום השיפוט של מ.מ. עמק חפר לתחום…

השבוע בכפר יונה: דואגים לכולם 

Posted by - 14 במרץ 2023 0
אגף חינוך בעיריית כפר יונה, בשיתוף האגף לשירותים חברתיים, קיים מפגש עם הורים לילדות ולילדים עם צרכים מיוחדים בעיר. המטרה- לחזק עוד…

מלך הבית: המטבח

Posted by - 19 בספטמבר 2019 0
אפשר כבר לקבוע בוודאות, שמשהו חדש מתבשל פה; כמה הישראלים משקיעים היום במטבח ומה העשור האחרון עשה לנו מאת ברק…

מתחזקים ומתחברים

Posted by - 9 בינואר 2024 0
התארגנות מרטיטת לב בנתניה, גמלאים שנפגשים בבית הכנסת חב"ד ברחוב שלמה המלך בעיר, שע"י הרב מאיר גליצינשטיין. לומדים ומתחזקים יחד.…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות