איך לוקחים היום משכנתא?

7 0

כולנו היינו רוצים שיהיה לנו נכס שרשום על שמנו בטאבו. אנחנו לא רוצים להמשיך לממן את המשכנתא של בעל הדירה ואנחנו רוצים יציבות כלכלית. לכן ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, תוהים איך בכל זאת תוכלו להגיע אל חלום הדירה ולהגשים אותו. אומנם הרעיון של לקנות דירה בלי משכנתא מהבנק נשמע נפלא, אך בפועל, הוא לא ריאלי כמעט עבור אף אחד מאתנו. בפועל מחירי הדיור כאן יקרים מאוד ולכן ברור מדוע גם אתם, כמו הרבה זוגות צעירים אחרים, צריכים לעבור בבנק ולבקש ממנו עזרה. כדאי שתדעו: משכנתא לזוגות זה בהחלט משהו שקיים ויכול להתאים גם לכם. אומנם אתם צריכים להגיע עם הון עצמי התחלתי ואתם צריכים לדעת מה כושר ההחזר החודשי שלכם, אך בהחלט יתכן שתמצאו מסלול משכנתא שיתאים לכם. למעשה, משכנתא לזוגות זו הדרך הכי טובה שיש לדעת שגם אתם, כמו זוגות צעירים אחרים, תגיעו אל היעד המבוקש.

למה לא כדאי לוותר על ייעוץ משכנתא?

אין ויכוח על כך שאתם יכולים לקרוא היום מידע רב אונליין אודות משכנתא לזוגות ואודות מסלולי משכנתא שונים. עם זאת, בפועל אנחנו רואים שזה לא תמיד יעזור לכם לבחור בקלות את מסלול המשכנתא המתאים לכם אישית. זו בדיוק הסיבה שבגללה כדאי לפנות לקבלת שירותי יועצי משכנתאות תל אביב, שכן בעזרת שירות כזה תוכלו להיות בטוחים שאתם עושים את הבחירה הנכונה. שירותי ייעוץ משכנתאות תל אביב אומנם עולים כסף, אך בפועל, זה בדיוק מה שיעשה את ההבדל בין בחירת מסלול שבאמת יתאים לכם ובין בחירת מסלול שלא יהיה מספיק מוצלח. בנוסף, יש היום גם יועצים שיוכלו ללוות אתכם לכל אורך הדרך, כולל אל השיחה החשובה עם הבנק. לכן, אם אתם חוששים ורוצים שמישהו באמת ידאג לאינטרסים שלכם, כדאי יהיה לפנות לקבלת שירותי ייעוץ כמה שיותר מהר.

האם ניתן יהיה להחליף מסלול משכנתא בעתיד?

לא אחת קורה שאנשים פונים לקבלת שירותי ייעוץ משכנתאות תל אביב אך אחרי כמה שנים, הם מגלים שהייעוץ כבר לא רלוונטי עבורם. לא כל היועצים מובילים ולא כולם יודעים לראות את הנולד. מטבע הדברים, אנשים צעירים שלוקחים משכנתא הם בעלי כושר החזר מסוים, ועם השנים הדברים משתנים וכושר ההחזר, לרוב, גדל. לכן, אם אפשר להתאים את המשכנתא למצב החדש אחרי כמה שנים, מובן שכדאי יהיה לעשות זאת. חשוב לדעת שהיום זה אפשרי ברוב המקרים, אך גם כדי לבחור את המסלול החדש הנכון, צריך לקבל ייעוץ. זו בדיוק הסיבה שבגללה כדאי לפנות לקבלת שירותי ייעוץ משכנתאות תל אביב, כי אין סיבה שבגללה אתם צריכים לקבל את ההחלטות החשובות האלה לבד. כשיש לכם יועצים טובים שיכולים ללוות אתכם לאורך שנים אין ספק שהמשכנתא תמיד תתאים ליכולות ולהכנסות שלכם.

תמונה: pexels

Related Post

מילה זו מילה

Posted by - 11 במרץ 2020 0
מזה עשור מקיימת העיר נתניה אירוע שנתי המוקדש לכבודה של השפה העברית; מאחורי היוזמה שתי תושבות העיר, ד"ר מירי דבי-קריצלר…

הכל אני יכול בחופש הגדול

Posted by - 3 ביולי 2023 0
22,481 ילדי כיתות א-ו סיימו את הלימודים והצטרפו לילדי החטיבה והתיכון לחופשת הקיץ. קייטנות מנהל החינוך בעיריית נתניה מקיים  גם השנה…

בדרך ל100

Posted by - 14 בספטמבר 2022 0
משרד החינוך מפרסם את נתוני הזכאות לבגרויות , מגמת העלייה בנתניה נמשכת, ויש עלייה נוספת באחוזי הזכאות לבגרות משרד החינוך…

מתחם נחום בנתניה מתחדש

Posted by - 3 ביולי 2023 0
פרויקט ההתחדשות העירונית ענק במתחם נחום בנתניה מתקדם שלב עם הפקדת התוכנית לקראת אישורה. הפרויקט יכלול הקמת 9 בניינים חדשים הכוללים כ– 1,100 דירות חדשות שבמרכזם פארק ירוק לרווחת הדיירים חברת ענב, מוציאה לדרך בימים אלו את פרויקט הפינוי הבינוי במתחם נחום שבנתניה לאחר קבלת אישור הוועדה המקומית בנתניה . הפרויקט יזכה להשקעה חסרת תקדים המוערכת במאות מיליוני שקלים. מתחם נחום ממוקם במרכז שכונת דורה וצמוד למתנ"ס וליציאה לכביש 2, וכולל 10 בנייני רכבת בין הרחובות נחום ויחזקאל. במסגרת התוכנית יהרסו כ-270 דירות, ויוקמו 9 מבנים חדשים שיחולקו ל-10, 29 ו-40 קומות, ויכללו בסה"כ כ-1,100 יחידות דיור חדשות. הדיירים הוותיקים שיכנסו לדירות החדשות יקבלו תוספת של 12 מ"ר לשטח הדירה, מרפסת, מחסן, חניה וכן קרן תחזוקה. חברת ענב הודיעה על התקדמות משמעותית בפרויקט שכן החברה השיגה הסכמה של למעלה מ-80% מבעלי הדירות בפרויקט. מדובר בבשורה של ממש אשר תאפשר לקדם את הפרויקט בקצב מהיר לקראת תחילת ביצועו. את הדיירים מלווים עו"ד אורן אהרוני ממשרד אהוד פורת ושות' ועו"ד אבי ביטאו ממשרד מרשה את ביטאו. הפרויקט, שתוכנן ע"י משרד האדריכלים "רוזנפלד אהרנס אדריכלים" יכלול תמהיל דירות של 3, 4 ו-5 חדרים לצד דירות גדולות יותר כגון דירות מיני פנטהאוז ודירות פנטהאוז. במתחם יועדו שטחים משמעותיים למבני ציבור וגני ילדים, וכן שטח ציבורי פתוח ורחב ידיים במרכז המתחם לרווחת הדיירים, כמו גם מועדון דיירים, חדרי כושר ועוד.
כלי נגישות