איך לדאוג לכלבים כאשר אין אף אחד בבית

9 0

גידול כלבים מחייב אותנו לדאוג לכל צורכיהם, עלינו לדאוג לקערה עם מים טריים ונקיים, למילוי קערת האוכל, לטיפולים בזמן וכמובן לטיולים ממושכים בחוץ. בחיים המודרניים רוב בני האדם שוהים מחוץ לביתם רוב שעות היום, לכן רבים חוששים לגדל כלב מאחר והוא עשוי להיות לבד בבית, וכתוצאה מכך לעשות את צרכיו בדירה, לפתח בעיות התנהגות וחרדה, ללעוס רהיטים מעץ ולגרום לנזקים אחרים.

דואגים לכלב שלא ישתעמם ויפחד

אם אתם חוששים להשאיר את הכלב לבד שעות ארוכות, ואתם מעוניינים לדאוג לו גם כאשר אין אף אחד בבית, תוכלו לדאוג לו לחברה ולטיולים ארוכים בחוץ באמצעות שירות דוגווקר. במידה ואתם מתכננים חופשה משפחתית בארץ או בחו"ל, ובמידה ואתם יוצאים למילואים או עסוקים ולא נמצאים כל היום בבית, באפשרותכם להתקין אפליקציה חדשה בסמארטפון ולהזמין דרכה שירות דוגסיטר בביתכם או בביתו.

בנוסף, אפשר להתקין מצלמה ומיקרופון, לרכוש רובוט משוכלל שיפעיל את הכלב כדי שלא ישעמם לו, אפשר להפעיל רדיו או טלוויזיה כדי שיהיו רעשי רקע והכלב יחשוב שהוא לא לבד ועוד. יש בחנויות לבעלי חיים מגוון צעצועים ומשחקים מקוריים לכלבים, כך הם לא ישתעממו וגם יהיו פעילים ויפרקו את האנרגיות, גם כאשר אין אף אחד בבית.

חשוב לדעת כי כלב השוהה לבד שעות ארוכות בבית עלול לפתח בעיות התנהגות חמורות, למשל חרדת נטישה הגורמת לו לייל ללא הפסקה לאחר שבני המשפחה יוצאים מהבית, לעיסת רהיטים, נעליים ופריטים אחרים, עשיית צרכים בבית ועוד.

פתרונות אפשריים כשאין אף אחד בבית לדאוג לכלב

ישנם מספר פתרונות אפשריים כדי לדאוג לכלב כאשר אף אחד מבני המשפחה לא נמצא בבית, עם זאת חשוב להבדיל בין שני מקרים:

  • בני המשפחה או הדיירים לא נמצאים בבית מספר שעות.
  • יציאה מהבית למשך מספר ימים.

במקרה בו אף אחד לא נמצא בבית מספר שעות, כדאי לדעת כי רוב הסיכויים שחיית המחמד פשוט תישן רוב הזמן. עם זאת, גור כלבים לא ניתן להשאיר ללא השגחה, ומומלץ לא להשאיר לבד גם כלבים בוגרים יותר משמונה שעות ביום. הפתרון המעשי לבעיה הוא לרכוש צעצועים לכלב, למשל צעצועי האכלה, עצם לעיסה וכדומה. כמו כן, כדי לדאוג לטיול ארוך במהלך השעות בהן אף אחד לא נמצא בבית, כדאי להזמין שירות הוצאת כלבים על ידי דוגווקר מקצועי, אמין ומנוסה.

במקרה ומתכננים חופשה ארוכה, יוצאים למילואים לתקופה ממושכת או יודעים כי אף אחד לא יהיה בבית מספר ימים, חשוב למצוא פתרון נכון עבור הכלב האהוב כיוון שלא ניתן להשאירו ללא השגחה. באמצעות אפליקציה חדשנית ניתן כיום בקליק מהיר להזמין פנסיון לכלב בביתו של דוגסיטר מוכשר ויעיל, אפשר גם להזמין שירות פנסיון ביתי, כך הכלב נשאר בבית החם ובסביבה המוכרת לו.

תמונה באדיבות: www.publicdomainpictures.net

Related Post

בוחרים בית הארחה בצפון

Posted by - 22 ביוני 2022 0
טיול בצפון הוא חלום של כל ישראלי, ומדי פעם עולה הרצון, שלא לומר הצורך, להיכנס לרכב, ולהצפין. כבישי הארץ הנוחים…

קהילה בטוחה מאלימות

Posted by - 29 בנובמבר 2022 0
"אמנת קהילה בטוחה מאלימות מינית", משותפת לראשי רשויות מרחבי הארץ ובשיתוף מרכז הסיוע לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית – זאת, במסגרת…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות