איך לבחור חטיפים לחתולים?

7 0

במקרים רבים חיית המחמד שלנו היא לא סתם חיית מחמד היא ממש כמו בן משפחה נוסף בבית. אנחנו אוהבים את חיות המחמד שלנו, אנחנו מפנקים אותם ואנחנו רוצים לקנות להם את החטיפים הטובים ביותר, אם אנחנו מגדלים חתולים אנחנו נחפש חטיפים לחתולים מהטובים והבריאים ביותר ואילו אנחנו מגדלים כלב אנחנו נחפש אולי חטיף דנטלי לכלב שיספק לו הגנה על השיניים בצורה הטובה ביותר. מהם המוצרים הנמכרים ביותר בשנת 2022 ואיך גם אתם יכולים לפנק את חיות המחמד שלכם בצורה הטובה והבריאה ביותר? כל הפרטים בהמשך.

כשאנחנו מאמצים בעל חיים כמו חתול או כלב אנחנו רוצים בשבילו את הטוב ביותר, אנחנו עושים מחקר על המוצרים שמתאימים לסוג הכלב או לחתול שלנו, אנחנו שואלים את הווטרינר מה נכון ולא נכון לקנות, אנחנו מנסים ללמוד כמה שיותר על מנת שנוכל להעניק להם את הטוב ביותר. כך אנחנו רוצים גם לפנק אותם ולתת להם צ'ופר כמתחשק לנו, אך חשוב מאוד לתת להם חטיפים וצ'ופרים בריאים גם כן ולא רק טעימים.

3 חטיפים לחתולים מומלצים:

  • מיאו קרם בוניטו לחתולים – זהו חטיף מפנק בטעם עשיר, מתאים כפינוק לחתולים בנוסף למזון היבש. החטיף הינו רצועות ממולאות בקרם בטעם דג בוניטו ואפשר גם להשתמש בחטיף למשחק עם החתולים.
  • ויסקס דנטל – כאן אנחנו מדברים על חטיף פריך ודנטלי שדואג לניקוי ושמירה על השיניים של החתולים. צורתו של החטיף מחוספס ולכן מאפשר בזמן אכילתו שפשוש בשיניים כך שהן מתנקות תוך כדי.
  • טומי סטיקים רכים – כאן מדובר על חטיף בעל ערכים תזונתיים גבוהים, המקלונים מגיעים בטעמי סלמון ופורל רכים, בטעם כבש והודו. חטיף מומלץ לפינוק אופטימלי לחתולים שלכם.

גם עבור הכלבים ישנם חטיפים בריאים ומומלצים שכדאי לכם לקנות, במקרה של הכלבים אנחנו ממליצים בחום לקנות חטיף דנטלי לכלב על מנת לשמור על השיניים שלו. רצוי להעניק לכלבים חטיפים דנטליים באופן תמידי כך שהם מקבלים חטיפים שבריאים לשיניים שלהם תמיד ולא רק מידי פעם.

לסיכום, חיות המחמד שלנו חשובות לנו מאוד, אנחנו רוצים להעניק להם את הטוב ביותר על מנת לשמור עליהם בריאים ושיהיה להם טוב. מומלץ לקנות חטיפים לחתולים בעלי ערכי תזונה גבוהים שגם מספקים ניקיון לשיניים בו זמנית כמו חטיפים דנטליים. גם בעבור הכלב שלכם מומלץ לקנות חטיפים איכותיים ודנטליים כך שהשיניים של הכלב נשמרות באופן תמידי. במצב זה אתם נהנים וגם כלבכם נהנה, מהר מאוד אתם תראו את השמחה בפניו, אתם תרגישו את הפרווה שלהם יפה ובריאה ואתם יודעים שהחטיפים שאתם נותנים להם הם גם טעימים וגם בריאים. אתם לא חייבים להתמיד עם חטיף אחד אתם יכולים בכל פעם לקנות חטיף אחר ולראות מהו החטיף האהוב ביותר עבור חיית המחמד שלכם.

Related Post

כוכבת הרשת שיר לוי פותחת חנות פופאפ, אורן סמדג'ה, סיים לאחרונה לימודי תואר ראשון וגם – מה עשו לירן כוהנר וירדן הראל באירוע חגיגי של המותג הניו-יורקי קילס

Posted by - 23 ביוני 2022 0
1. הפשניסטה, המשפיענית וכוכבת הרשת שיר לוי אשר בבעלותה  מותג האופנה REFUTER,  פותחת  לראשונה חנות פופ אפ והיא תוקם בקניון עופר רמת אביב.  הייחוד…

"ושאבתם מים בששון"

Posted by - 6 במרץ 2024 0
עיריית נתניה – אגף גנים ונוף, הציבה 7 ברזיות מקררות חדשות ברחבי העיר, הכוללות 2 לחצני שתיה ולחצן למילוי בקבוקים.…
כלי נגישות