איטום גגות ומבנים בעונות האביב והקיץ – הזמן המושלם

10 0

בעיות איטום בבית או בבניין המגורים מתגלות פעמים רבות רק בשיאו של החורף, כאשר במהלכם של ימים גשומים במיוחד פתאום מגלים נזילה, טפטוף או כתמי רטיבות שפתאום מופיעים על הקירות. אז נזכרים כי לא ביצענו בדיקה וחידוש של מערכת האיטום של הבית והגג, אבל אז זה כבר מאוחר מדי, לפחות עבור סיבוב הגשמים הנוכחי. עבודת איטום לרוב דורשת זמן ומצריכה ימים יבשים ושמשיים, ובשיאו של החורף גם חברות האיטום ואנשי המקצוע נוטים להיות עמוסים במיוחד. גם במידה ולא הספקתם לבדוק ולתקן את מערכת האיטום של הבית, אפילו אם החורף כבר נגמר, עונות האביב והקיץ מהוות זמן אופטימאלי לביצוע תיקוני איטום למיניהם

איטום גגות ומבנים – מדוע האביב והקיץ הן עונות מצוינות לביצוע עבודות איטום?

מדוע ביצוע בדיקות ועבודות איטום גג ועבודות איטום אחרות בבית, בבניין המגורים או בכל מבנה אחר, היא פעולה שניתן ואף מומלץ לבצע דווקא בעונות החמות והיבשות –עונות האביב והקיץ?

ובכן, בעיות באיטום מתגלות בדרך כלל בגג המבנה או בקירותיו החיצוניים – המקומות החשופים ביותר למפגעי מזג האוויר וחדירה של מים. על מנת לערוך בדיקות, תיקונים ושיפוצים במערכת האיטום של הבית או הבניין נדרשים, אם כן, ימים יבשים ונטולי גשם, ובעדיפות ימים שמשיים בהם הטמפרטורה יחסית גבוהה והלחות יחסית נמוכה, כך שכל עבודת איטום חדשה יכולה להספיק להתייבש לחלוטין בלי שגשם יגיע וישבש את התהליך.

בנוסף לכך, מאחר ורבים מהאנשים נזכרים כאמור בכל עניין איטום הבית רק במהלך הסתיו והחורף, כאשר הגשם כבר יורד ומתחיל לגרום לחדירה של מים ונזקי רטיבות, האביב והקיץ הן העונות השקטות והפנויות יותר בתחום האיטום, ולכן קל יותר להשיג חברה מקצועית ובעלי מקצוע אמינים. במקום להילחם עם "מתחרים" רבים אשר לחוצים כי מים מטפטפים להם בסלון וזקוקים לשירותי איטום מקצועיים ממש ברגע זה, עדיף להתפנות לכל הנושא הזה בעונות בהן מרבית האנשים אינם חושבים כלל על איטום הבית וחברות האיטום שמחות לכל לקוח. כך יש הרבה יותר זמן להכל, העבודה נעשית בנינוחות וברוגע ואפילו המחירים עשויים להיות מעט נמוכים יותר.

אז מתי להזמין את חברת האיטום?

אז אמרנו כי בניגוד לאינטואיציה של רובנו, הזמן הטוב והנוח ביותר לבצע בדיקות ועבודות איטום הוא דווקא בעונות היבשות, הרבה לפני שמתחילה עונת הגשמים. אז מתי הזמן הטוב ביותר ליצור קשר עם חברת איטום מקצועית?

ובכן, במידה וקיימות בעיות איטום עליהן אתם יודעים (כתמי רטיבות בקירות הפנימיים, טפטוף של מים בפנים הבית בימים גשומים וכו'), צרו קשר כמובן בהקדם האפשרי, שכן לא ניתן ולא מומלץ להשאיר בעיות איטום קיימות לאורך החורף כולו. חברת האיטום תיצור עמכם קשר ותנסה לענת לצרכיכם, גם כאשר מדובר בעונה בה הביקוש לעבודות איטום הוא הגבוה ביותר.

במידה ואין בעיות איטום גלויות בבית או שאתם רק חושדים, מוטב להזמין את חברת האיטום כבר במהלך האביב, על מנת שבמידה ונדרשת עבודת איטום ניתן יהיה להשלימה במהרה במהלך האביב והקיץ, ולא להיגרר לתוך הסתיו ותחילת הגשמים.

קרדיט לתמונה: pixabay

Related Post

איך מחממים את הבית בחורף 2020

Posted by - 4 באוקטובר 2020 0
גם אם קשה להתנער מימי החמסין, עדיין ניתן להיות בטוחים שגם השנה החורף יגיע וגם השנה הטמפרטורות יצנחו, כך שלא…

תפילה למען המדינה

Posted by - 30 באפריל 2019 0
עיריית נתניה ועמותת רגעים מזמינות את הציבור לתפילה חגיגית של  יום העצמאות ה-71 למדינת ישראל. ליל עצמאות חגיגי בנתניה: ביום…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות