אורי עייש ז"ל, נזכור ולא נשכח

20 0

ארבע שנים לפטירתו של אורי עייש, ז"ל. אורי, ילד חברותי ומאיר לבבות, נהרג בתאונת דרכים קטלנית והוא בן שמונה עשרה בלבד. אורי, נפגע קשה בתאונת טרקטורונים ליד מושב בני ציון שבשרון. אורי ישב ליד חברו שנהג על הטרקטורון ונפגע בראשו, הוא פונה מזירת התאונה לבית החולים איכילוב בתל אביב, שם נותר מאושפז עד שנכנע לפציעותיו בסוף השבוע. יחד עמו נפצעו בתאונה באורח בינוני שני רוכבי טרקטורון נוספים.

הקטל בכבישים גובה מחיר יקר מדי יום ביומו. מגפה לא פחות קשה מ -מגפת הקורונה. והגיע הזמן שנשמר ונזהר גם בדרכים..

אורי, היה ילד אהוב ומוקף בהמון חברים וחברות מכל הגילאים ומכל החתך החברתי.

אורי למד בבי"ס יסודי תחכמוני בעיר, ולאחר מכן בתיכון אורט ליבוביץ' בנתניה. גדל במשפחה מסורתית ובשנותיו בתיכון התחזק והתקרב לדת יותר על אף שלמד בבי"ס חילוני. אורי אהב ללכת לשיעורי תורה ויחד עם זאת אהב גם לצאת ולבלות עם חברים ועם המשפחה. אורי היה נאמן ומסור לחבריו ובעצם לכל מי שסבב אותו, אהב לעזור לכל אחד ובכל זמן, ורצה שלכולם יהיה טוב . עד היום נחשפת המשפחה לסיפורים מדהימים ומפתיעים על טוב ליבו , מסירותו ונתינתו האינסופית.

ירדנה עייש , אמו של אורי מספרת לנו בשיחה מרגשת ומצמררת :

"חלפו עברו ארבע שנים בצער רב מאז קיבלנו את הבשורה המרה. היינו בגג העולם, עם חלומות תכניות לעתיד. בגלל חוסר זהירות הכל התנפץ ברגע.

אורי היקר, הגעגוע הולך ומתגבר מיום ליום. כל יום שעובר יותר קשה מהיום שחלף. המשפחה כולה, האחים, הנכדים כולם מתגעגעים ליחס החם ולדאגה  שהרעפת עלינו.

אנחנו ממשיכים את החיים כי זו הצוואה שהשארת לנו. שמחת חיים אהבה לזולת כל הזמן. איזה עוצמה הייתה בך. תמיד חשבת איך לעזור לכל אדם שפגשת בדרכך.

אנחנו מתגעגעים ואוהבים"

ירדנה מוסיפה מסר חשוב לכל בני הנוער שישמרו על עצמם. "מסר לי הוא לכל בני הנוער בבקשה, רגע אחד של הנאה בלי מחשבה הורס ופוגע במשפחה שלמה"

דניאלה, אחותו של אורי מוסיפה גם  "ביום שלישי הבא, כח' בטבת התשפ"א (12/1/2020) נציין את יום השנה הרביעי לפטירתו של יקירנו הבחור אורי עייש שנפטר לאחר הפציעה הקשה בתאונת דרכים .

הזמן חולף והכאב והגעגוע גוברים.

אורי היה ילד שמח. חביב , אהב לעזור, חברותי רודף צדק בעל לב ענק שידע לגעת בכל .

בית הכנסת אוהל חנין בשכונת בן ציון שבו התפלל אורי הקדישו כולל צמוד לבית הכנסת לעילוי נשמתו בשם "קומי אורי" . בכולל מתקיימים שיעורי תורה ופעילות תורנית 

בהזדמנות זו

המשפחה מודה לכב' הרב ליזמי ולגבאי בית הכנסת ומקווים להמשך פעילות ועשייה לעילוי נשמתו. בחסד ובעזרה לאחרים."

Related Post

מקדמים אמנים צעירים

Posted by - דצמבר 26, 2023 0
בצל שגרת המלחמה החליטה העירייה בשיתוף היכל התרבות העירוני להמשיך במסורת ולקיים את חלוקת המלגות השנתית לאומנים בראשית דרכם בתחומי…

נבחרת הכדורסל

Posted by - יולי 13, 2022 0
ערב סיום מרגש במיוחד למחלקת הנוער של מועדון הכדורסל העירוני "אליצור עירוני נתניה" מבית "רגעים" ואגף הספורט. מפגש הסיום היה…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות