אורי סלע הוא מאמן הנבחרת הלאומית בשחייה במים פתוחים

12 0

אורי סלע, הבעלים של רשת מרכזי עולם המים ובן העיר נתניה, נבחר לתפקיד מאמן נבחרת ישראל בענף, אחרי שנים של פעילות עניפה בתחום.

אימון נבחרת ישראל, עולם המים, צילום אורי סלע

לאחר שהחל לעזור באימוני הנבחרת בשחייה במים פתוחים לפני כארבעה חודשים לקראת סבב תחרויות שהתקיים בסוף אפריל האחרון, מונה אורי סלע לתפקיד מאמן הנבחרת. זאת בעקבות ההצלחות הגדולות בסבב שכלל בין היתר את אליפות אירופה, בה הנבחרת הישראלית קצרה הישגים מרשימים תחת אימוניו של סלע, ביחד עם מאמן הנבחרת הוותיק חנן גלעד.

בתחרות היוקרתית של ה-10 קילומטרים שלושת הישראלים המובילים היו מתן רודיטי שסיים במקום ה-6, שחר רסמן במקום ה-12 ויובל ספרא במקום ה-13. בתחרות הנשים אווה פביאן סיימה רביעית ביבשת, עדן גירלואנצה במקום ה-12, כשהיא הראשונה מבין המתחרות עד גיל 18, ואביטל פליישמן במקום ה-25.

לאחרונה הפך אורי למאמן הרשמי של הנבחרת לשחייה במים פתוחים, במטרה לקדם את ענף השחייה ולהגיע להישגים גבוהים גם בשנים הבאות.

אורי סלע הוא מומחה להידרותרפיה, מדריך ותיק בתחום הייחודי ללימוד ואימון שחייה ובעל דייב מאסטר בצלילה, שחיין, מאמן טריאתלון והבעלים של רשת מרכזי עולם המים. הוא מחזיק בשיא עולמי בשחייה במים פתוחים. ייסד את טכניקת השחייה בשיטת ה- WEST שיטת השחייה הבריאה בעולם שמותאמת למבנה הגוף והיכולות האישיות.

 

צילום אורי סלע

Related Post

מעצמת לקרוס

Posted by - 13 בפברואר 2018 0
לקראת אליפות העולם בלקרוס שתתקיים בישראל בחודש יולי בעיר נתניה, הגיעו ביום רביעי האחרון  ג'ים שר, מנכ"ל התאחדות הלקרוס העולמית…

העיר מארחת

Posted by - 2 במאי 2022 0
נקבע סדר המשחקים לטורניר אליפות אירופה 17U בכדורגל נתניה תארח את גמר אליפות אירופה וכן שלבים מכריעים נוספים בטורניר מאת יקיר ישראל…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות