מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

ספר שירי נתניה הושק בערב חגיגי

צילום נמרוד גליקמן1

אסופת שירים שרוכזה לה יחדיו מעוררת עניין רב בשיח התרבותי המקומי; כל השירים פרי עטם של קבוצת "שיח כותבים" – כחלק מאירועי שנת ה-90 לנתניה. 

צילום נמרוד גליקמן2

מאות חובבי תרבות הגיעו במוצאי שבת להיכל התרבות ע"ש אריק איינשטיין – עיר ימים, כדי לקחת חלק בהצגת הספר "תמונת עיר", אסופת שירים אותם כתבו חברי קבוצת "שיח כותבים".

לא בכדי נבחר מועד האירוע עצמו, שמטרתו העלאת המודעות הציבורית לפואטיקה מקומית, במהלך ימי שבוע הספר העברי. הרעיון להוצאת הספר עצמו, שכאמור יצא לאור במסגרת אירועי ה-90 להיווסדה של נתניה, הוא פרי יוזמתה של המשוררת שושנה וייג, תושבת העיר ומבכירות קבוצת "שיח כותבים", ובשיתוף עיריית נתניה והיכל התרבות העירוני, המפעיל את היכל התרבות בעיר ימים.

אירוע זה, כאמור, הינו במסגרת אירועי שנת ה-90 לעיר ובמהלך הקיץ יתקיימו אירועים חגיגיים נוספים עליהם אמונה חברת המועצה הממונה על התרבות והאירועים, שושנה (צ'וצ'י) זילברברג ועמותת היכל התרבות.

צילום נמרוד גליקמן3

את שירי המשוררים קראו שחקני התיאטרון העירוני נתניה, ואילו חבורת הזמר "צלילי פולג", בניצוחו של יוסי קירש, ליוו את הערב בשירים ישראליים, בהם, המנון נתניה שנכתב בשנות השמונים של המאה הקודמת על-ידי העיתונאית ורדה שוורץ ז"ל.

במטרה לחזק את הקשר בין פואטיקה לציבור, הוקצה בהיכל התרבות על-שם איינשטיין קיר בו נתלו שירי המשוררים ותמונותיהם.

 

צילום נמרוד גליקמן.

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408