מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

‏נשנשו תרבות

מאות שוחרי תרבות, תושבי העיר, הגיעו בשישי האחרון להיכל התרבות נתניה לרגל פתיחת עונת המנויים החדשה וקיבלו טעימה מהעונה הקרובה בהיכל.

בסוף השבוע האחרון נפתחה מסורת חדשה בהיכל התרבות נתניה- במסגרת בוקר נשנושי תרבות עלו על בימת ההיכל מיטב המופעים והסדרות שצפויים להגיע לאולמות בעיר במסגרת עונת המנויים הקרובה.

את האירוע, הראשון מסוגו, הנחה המוזיקאי והמנצח גיל שוחט שאף הציג את סדרת המופעים שלו שתגיע להיכל התרבות בה הוא יארח את הראל סקעת, ליאוניד פטשקה, מירי מסיקה ונורית גלרון ב-4 קונצרטים משובחים. בזה אחר זה עלו לבמה תזמורת נתניה הקאמרית הקיבוצית עם טעימה מהרפרטואר העשיר שלה, מוטי גלעדי ובתו דורין עם קטע מהמופע מסדרת ההצגות ביידיש שסחף את הקהל וזה לתשואות אדירות, אוהד חיטמן ואמיר הלל ששרו, ניגנו ושיתפו את הקהל בקסם המחזמר המקורי "בילי שוורץ" אותו כתב חיטמן. בהמשך הציג הזמר הפריזאי מרשאל מרין, קטע ממופע השאנסונים המצליח, ושחקני תאטרון נתניה כבשו את הקהל בקטע מההצגה הסיניורה אפרת.  שיא ההתרגשות היה כאשר מנכ"ל התאטרון הקאמרי, נעם סמל, נשא דברי ברכה ושיבח את העיר נתניה על הישגיה המרשימים בתחום התרבות. סמל הזמין לבמה את השחקן האהוב, נתן דטנר, שהציג קטעים נבחרים מהצגותיו המצליחות "כנר על הגג" ו"גורודיש" שיגיעו גם הן להיכל התרבות במהלך השנה הקרובה.  את נתן דטנר ליוו חמישה נגנים מהמרכז הבינלאומי כלי ההקשה בנתניה "טרמולו" שנציגיו נוסעים עם ההצגה "גורודיש" ברחבי הארץ וזוכים להצלחה אדירה. דטנר שיבח את נגני "טרמולו" על המקצועיות והכישרון הגדול, והביע את התרגשותו לקראת הצגותיו בנתניה.

נשנשו תרבות 2 נשנשו תרבות 3 נשנשו תרבות

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *