מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

רוקדים עצמאות

שם הכותב: הילה מלקי מסלטי מה קשור

אז לאחר מחלוקות, אי שביעות ובעיקר הרבה רעש נסגרה רשימת האומנים שיופיעו בבמות ברחבי העיר גם השנה צפויות חגיגות העצמאות למשוך רבבות של חוגגים. השנה ייערכו בנתניה חגיגות העצמאות ה-69 למדינה, ביום שני ה- 1 למאי, במספר מוקדים ברחבי העיר, כאשר המרכזי שבהם הוא פארק אגם החורף. מי שיגיע לפארק יוכל ליהנות מזיקוקי דינור לצד הופעות של מה קשור, עדי ביטי, גיא ויהל, אנא אערף, נצ'י נצ', DJ איציק טמנו ו-DJ ארז שטרית.

כיכר העצמאות החדשה תמשוך גם היא, כמדי שנה, רבבות של חוגגים שייהנו מבמת המוזיקה היהודית ומופעים של מיטב הכוכבים האהובים. ילדי העיר מוזמנים ליהנות מהמופע "יותם ומיקה חוגגים עצמאות", מהמופע "נופיקי" של אמנית הילדים הנתנייתית,  ומכוכב הילדים והנוער דניאל מורשת שיופיע בבמה המרכזית. מיד אחריו יעלו על הבמה המרכזית בכיכר ירדן גרופי מהפרויקט של עידן רייכל,  הזמר שקד קוממי והזמרת האהובה קרן פלס עם כל הלהיטים. את החגיגות בכיכר העצמאות תנחה שי המבר ותנעים בקולה במספר שירים.

עם תום המופעים תתקיים ברחבת הכיכר הרקדה המונית אל תוך הלילה עם המרקיד ירון כרמל.

עדי טיבי

דניאל מורשת ימשיך וישמח את ילדי נתניה ויגיע גם לבמה בספורטק מזרח נתניה במזרח העיר, שם יפגוש את כוכבי הילדים האהובים מהמופע ערוץ הופ-כח הקצב ואת מיכל צפיר. באי הספורטק ייהנו גם מהופעתו של הראל סקעת.

המשפחות והילדים שיגיעו למתחם שמחוץ לקניון עיר ימים ייהנו גם הם מהמופע המצליח של ערוץ הופ-כח הקצב והופעה של מיכל צפיר, אייקי הפיה הקסומה, כמו גם מהופעות של להקות מחול ומופע זיקוקים.

 

גם באי גן עובדיה יחגגו במלוא השמחה, כאשר על הבמה יופיעו עידו ג'רופי וליאור פרחי לצד המופע לילדים "מעיין המתוקה", הופעות של להקות מקומיות ומופע זיקוקי דינור.

הראל סקעת-צילום-יחצ

ביום העצמאות, יום שלישי ה-2.5 מוזאון העיר נתניה יהיה פתוח בין השעות

9:00-12:00  ויציע כניסה חופשית לתושבי העיר ומבקריה. המבקרים במוזאון ייהנו מתצוגת הקבע המצליחה על תולדות העיר נתניה – מחזון למציאות, תערוכה חדשנית ואינטראקטיבית המיועדת לכל המשפחה.

דניאל מורשת

לתשומת ליבכם יינתנו הסעות ללא תשלום לבמת אגם החורף וחזרה יופעלו מהשעה 21.00 ועד תום האירוע- ממרכז העיר (מסעדת טייפה), מצפון העיר (סוקולוב פינת ויצמן), ממזרח העיר (כיכר האוניברסיטה) ומרמת ידין-דורה (הנביאים פינת בן צבי).

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים