מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

פורים בסימן פסטיבל פיראטים

שם הכתב: ברק גולן 28

קניון עיר ימים נערך לחגיגות פורים עם פסטיבל פיראטים מהסרטים והופעה של כוכבת הילדים מירי תשירי.

 

שודדי הים היו תמיד אחת התחפושות האהובות על ילדים בפורים וכבשו את דמיוננו מימי שחור הזקן ועד ג'ק ספארו משודדי הקאריביים. בחג פורים הילדים יוכלו להפוך את האגדות למציאות בפסטיבל פיראטים מהסרטים. הפסטיבל יתקיים ביום חמישי ה-21 במרץ בהשראת הפיראטים האגדיים עם מגוון מתחמי יצירה, צילום, איפור ושיער ולקינוח הופעה של כוכבת הילדים מירי תשירי.

במתחם היצירה הילדים יכינו יצירות פיראטיות שונות, ספינות, חרבות ועוד. כל ילד יקבל ערכה, אותה יוכל לקחת כמזכרת מהפסטיבל. מתחם הצילום הפיראטי המרהיב והמעוצב כולל צלם מקצועי ומגנטים ללא הגבלה. במתחם יוכלו להצטלם כל בני המשפחה ולקבל ותמונת מגנט ממותגת בהשראת עולם הפיראטים.

מתחם מלהיב נוסף הוא ביוטי פיראט, מתחם הכולל שתי עמדות בהן יוכלו הילדים ליהנות מציורי פנים ועיצוב תסרוקות. במהלך הפעילות הילדים יתקשטו בציורי פנים אמנותיים מעולם הפיראטים ולעטר את ראשם בצמות צבעוניות ומדליקות.

פסטיבל פורים, כאמור, יסתיים עם הופעה של כוכבת הילדים מירי תשירי,  המוכרת מסדרת הטלוויזיה "חברים ונהנים".  מירי תופיע בהצגה "ללכת עם הלב", שכתב וביים אבי דור. יום חמישי (21.03). מתחמי הפיראטים בין השעות 12:00 ועד 18:00. הופעתה של מירי תשירי בשעה 18:00. הכניסהחופשית.

 

צילום מוג'ו הפקות

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408