מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

נולד לרקוד גרסת המציאות

נולד לרקוד

לומדים לרקוד בנתניה: העמותה לחינוך בלתי פורמאלי בשיתוף אגף ספורט בעירייה​ ​יפעילו השנה 6 מוקדים של  "בי"ס עירוני למחול FLY" במרכזי קהילה, ספורט ופנאי בעיר בהם: מרכז דוד(בניין העמותה לחינוך בלתי פורמלי), מרכז ספורט עירוני תשרי, בי"ס אהרון דוידי בשכונת אגמים, בי"ס שרת ובי"ס אילן רמון.

פעילות ביה"ס מיועדת לגילאי 3-18 ועבור כל שכבת גיל נבנתה תכנית על בסיס יסודות ריקודי בלט קלאסי, ג'אז, מודרני והיפ הופ. מהעמותה נמסר כי בשלב ראשון יתאפשר להתנסות בשיעור ניסיון חינם.

בחודשיים הקרובים יתקיימו אודישנים, לצד סדנאות ריקוד, כאשר רקדנים נבחרים בגילאי     14-18 יצורפו להרכב המייצג של נתניה, לקראת הופעות והשתתפות בתחרויות ופסטיבלים ברחבי הארץ. הלהקה תפעל במתכונת של להקה מקצועית, עם מיטב הכוריאוגרפים בתחום ותשתתף בפסטיבלים ארציים ובינלאומיים.

באגף הספורט ובעמותה לחינוך בלתי פורמלי דיווחו על התעניינות גבוהה בשיעורי הריקוד, עד שבחלק מהמרכזים נאלצו להודיע על סגירת הרשמה: "השנה יש ביקוש שיא כבר בתחילת העונה וחלק מהקבוצות מלאות ונסגרו להרשמה כבר בשלב זה" הבהירו בעמותה.

"אני מבינה את יתרונות בית הספר לריקוד, אני מאמינה שהמחול הוא דרך לחינוך, לתרבות, לאהבת הזולת ולעזרה הדדית. אני נרגשת להתחיל את עונת הפעילות השנה יותר מכל שנה אחרת" מסרה אולגה לפין, המנהלת האומנותית של בי"ס העירוני למחול.

לפרטים והרשמה: אולגה לפין – 052-6886138

 

 

​​

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים